Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сквер безмежності, створений підлітками Брав участь

Доданий
23.04.2021
Номер
857
Екологія

Ми віримо, що зміни в країні залежать від нас і тому створили шкільний парламент ліцею Educator. Ми провели опитування жителів району Осокорки і з’ясували, що найголовнішою проблемою є нестача зелених зон. Наша дрім тім безмежно цілеспрямованих підлітків розробила проект тематичного скверу біля просп. Бажана, 10. Ми хочемо довести дорослим, що все можливо, потрібно лише наполегливо працювати.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 694 010 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Бажана Миколи, 10

Опис

Проблема

Мешканці Осокорків протягом 8 років намагаються створити сквер на місці закинутого рову, який заважає комфортному проживанню мешканців будинку Чавдар, 1 - Бажана, 10. Вже три роки цей рів має статус скверу, але побувавши там ми знайшли лише місце для «публічного туалету», шприци, порожні пляшки з-під настоянки глоду та розбиті надії на европейське майбутнє.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Побудувати «Сквер безмежності» за адресою Чавдар, 1 - Бажана, 10. Проект передбачає укладку тротуарної плитки, встановлення лав з внутрішніми ящиками з книжками, встановлення урн, створення красивих клумб, газонів та висадка вічнозелених дерев. Безмежність дає нам право бути різними! Для кожного це своє, безмежність в навчанні, безмежна свобода, безмежне самовдосконалення, безмежність ліні, безмежність можливостей, безмежність почуттів, безмежність підтримки, безмежність дій.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Популяризація здорового способу життя, створення місця для безпечного відпочинку підлітків, мам з дітьми та людей похилого віку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

В будинках за адресами Чавдар, 1 - Бажана, 10 мешкає понад 5000 осіб. «Сквер безмежності» це комфортне місце для проведення дозвілля, де кожен відчуває натхнення та може милуватися фантастичними заходами сонця!

Бюджетна ефективність проєкту

не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Перша алея в місті, яку створили підлітки від ідеї до реалізації. А ще ми встановимо в сквері ліхтарі з сонячними батареями!

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1694010

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

відсутні

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

29.09 - ми дізналися, що наш проект переміг! Ура! Святкуємо довгоочікувану перемогу! жовтень 2021 - листопад 2021 - затвердження кошторису та укладання договорів з розпорядниками державних коштів. Березень 2022 - квітень 2022 - прибирання територіх та вивезення сміття з території майбутнього скверу. Травень 2022 - вересень 2022 - встановлення лавок для відпочинку, урн для сміття та сонячних ліхтарів, мощення бруківки, висадка дерев.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

відсутні

Приклади схожих рішень (проєктів)

відсутні

Відповідальні підрозділи

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва

Назва Команди проєкту

Шкільний парламент ліцею Educator

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/groups/2579247139019817

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".