Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Літній кінотеатр біля Арки Дружби народів Експертиза

Доданий
23.04.2021
Номер
921
Культура, туризм

Кінотеатр просто неба – це унікальний простір для відпочинку, розваг, спілкування та перегляду якісних стрічок. Програма літнього кінотеатру спрямована на популяризацію української мови, культури, історії. Основними стрічками, які будуть показуватись це саме кіно українською мовою та українське кіно. Літній кінотеатр це загальнодоступний майданчик для відпочинку та дозвілля сімейного типу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
444 432 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
узвіз Володимирський, 2

Опис

Проблема

Практично відсутні подібні заходи у місті Києві, а також майже відсутні сучасні загальнодоступні місця відпочинку для дітей та дорослих на свіжому повітрі з безоплатним організованим дозвіллям.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Літній кінотеатр здійснює свою роботу кожні вихідні дні. Даний захід забезпечить відпочинок, розваги, створить чудові умови для спілкування та перегляду якісних стрічок Українською мовою. Наймолодші учасники заходу зможуть відвідати планетарій в якому для них буде підготований чудовий пізнавальний матеріал. Мета, якого забезпечити доступність до пізнання нашого світу, культури, знань. Перед показом, як і маленьким учасникам фестивалю, так і дорослим будуть показані соціальні ролики на такі тематики: екології, здорового способу життя, спорту, культури, історію України. Літній кінотеатр, передбачає сучасне спілкування, розвиток життєвих та соціальних компетентностей, формування духовних та культурних цінностей.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кінотеатр буде працювати кожні вихідні в улюбленому місці для киян, це дасть можливість охопити, якомога більшу кількість людей. Враховуючи те що даний проєкт направлений на популяризацію української мови, культури, історії України, здорового способу життя, спорту, питань екології. Забезпечення формування культури сімейного відпочинку, соціальної комунікації громадян. Освіченості наймолодших мешканців нашого міста за такою тематикою: астрономія, динозаври, природний світ. То саме кількість людей, які відвідають роботу кінотеатру і є його ключовим показником ефективності. Саме охоплення та інтерес до даної події є найважливішим результатом.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Відвідати даний проєкт зможуть всі охочі мешканці нашого міста. Це загальнодоступний майданчик для відпочинку та дозвілля сімейного типу. Суть якого звернути увагу громади до важливих питань сучасності, а також популяризацію сімейного дозвілля, української мови та культури.

Бюджетна ефективність проєкту

Проєкт не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проєкт цікавий тим, що поєднує в собі елементи розваг, освітні, пізнавальні та привертає увагу до важливих питань сучасного суспільства. Формує культуру сімейного відпочинку. Кінотеатри просто неба все більше набирають обертів у світі. Вони є невід'ємною частиною сімейного відпочинку. В боротьбі за симпатії глядачів вони отримують перемогу, зважаючи на інноваційність та змістовність відпочинку.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

444432

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Підготовка документації 2. Вихід на тендер 3. Укладання договорів з постачальниками 4. Організаційна робота по заходу 5. Робота кінотеатру 6. Відповідне звітування

Назва Команди проєкту

Дзюбенко Анатолій Анатолійович

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Так.
Крейденко Володимир Вікторович

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/groups/3379741618794510 https://www.facebook.com/dziubenkoanatolii

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".