• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Скульптура "Закохані Наречені" На реалізації

Доданий
06.07.2017
Номер
191
Інше

Це скульптура, яка символізує красиве та чисте кохання. Встановлення її біля відділу державної реєстрації актів цивільного стану сприятиме популяризації адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, зменшенню упередженого ставлення населення до державних органів, а також задовольнить потребу місцевих жителів та чисельних відвідувачів у естетичному задоволенні.

Автор проекту
Ольга
Ольга Ворожко
Бюджет
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
Пугачова вулиця, Шевченківський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Шевченківський район міста Києва

Адреси, назва установи / закладу, будинку

м. Київ, вул. Пугачова, буд. 17
Шевченківський районний у місті Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Шевченківський районний у місті Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві знаходиться на першому поверсі житлового будинку навпроти якого розташований колектор за сірим бетонним парканом, що не сприяє святковому настрою відвідувачів та наречених.
Лави біля відділу є чи не єдиним місцем відпочинку населення навколишніх будинків, тому скульптура слугуватиме для задоволення естетичних потреб широкого кола осіб.
Слід зазначити, що Шевченківський район розташований у самому центрі Києва, обслуговує дуже широке коло населення, в тому числі відомих політиків, артистів, ведучих телебачення тощо, тому неналежним чином облаштована зовнішня територія навколо відділу не сприяє позитивному іміджу державних органів в цілому.
Також слід врахувати, що таку незабутню подію, як весілля, кожен з наречених прагне запам’ятати на все життя, та зробити якісні світлини. Це вкрай важко здійснити з причини неналежного облаштування навколишньої території відділу та відсутності достойного фону для фото- та відео- зйомок.

Мета проекту*

- облаштування навколишньої території Шевченківського районного відділу ДРАЦС;
- поява цікавого арт-об’єкту для незабутніх фотосесій;
- задоволення естетичних потреб населення;
- популяризація адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення цієї скульптури дасть можливість підвищити рівень естетичного зовнішнього вигляду державного органу, сприятиме зменшенню упередженого ставлення населення до державних органів. Забезпечить створення у мікрорайоні культурного місця для відпочинку місцевих жителів та відвідувачів відділу. Така скульптура є гідним арт-об’єктом для фотосесій та буде нести естетичне задоволення як під час відвідування Шевченківського районного відділу ДРАЦС міста Києва, так і під час відпочинку, що в свою чергу посилить зміцненню іміджу як державних органів, так і держави в цілому. Популяризація у місті Києві кохання, шлюбу та сім’ї, як основних цінностей українського суспільства, міцної родини як основи держави, сприятиме вихованню моральних цінностей майбутніх поколінь українців.

Для кого цей проект

- відвідувачі Шевченківського районного відділу ДРАЦС;
- місцеві мешканці;
- зростаюче покоління, серед якого необхідно популяризувати шлюб та сім’ю, як основні цінності нашого суспільства.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

План заходів з реалізації проекту включає в себе: замовлення проекту скульптури, виготовлення скульптури, встановлення арт-об’єкту та декорування території навколо нього.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація цього проекту сприятиме популяризації адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, а отже збільшенню надходжень до бюджету, зменшенню упередженого ставлення населення до державних органів, що сприятиме зміцненню авторитету держави в цілому та міста Києва, зокрема. Вказаний арт-об’єкт нестиме культурну та туристичну цінність, оскільки об’єкти, що полюбляють відвідувати наречені в день весілля є сталими та привертають до себе додаткову увагу не лише жителів міста, а також туристів з України та інших держав. Соціальна цінність проекту полягає в популяризації шлюбу та сім’ї, як основних цінностей нашого суспільства. Скульптура сприятиме задоволенню естетичних потреб широкого кола осіб, вихованню естетичного смаку, покращенню житлової зони містян.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

-

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

-

Приклади (кейси) схожих рішень

-

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

-

Фотографії