• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція приміщення Дніпровського районного у місті Києві відділу ДРАЦС ГТУЮ у місті Києві Брав участь

Доданий
07.07.2017
Номер
228
Інше

Будівля збудована в 1969 році та жодного разу капітально не ремонтувалась. Фасадні скульптурні композиції руйнуються. Вхідні сходи в аварійному стані. Пропонуємо створити «Фонтан Закоханих» та провести благоустрій прибудинкової території. Реконструкція приміщення відділу покращить умови для урочистої реєстрації шлюбу, народження і як наслідок, підвищить якість надання адміністративних послуг.

Автор проекту
Бюджет
1 978 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Дніпровський
Адреса
Верховної Ради бульвар, Дніпровський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Дніпровський

Адреси, назва установи / закладу, будинку

02100, місто Київ, Дніпровський район, бульвар Верховної Ради, 8/20
Дніпровський районний у місті Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Стан фасаду та зони входу до відділу псують зовнішній вигляд будівлі, та є загрозою життю та здоров’ю відвідувачів та співробітників відділу. Останнім часом дуже гостро стає питання енергозбереження та енергоефективності. Через тривалий термін експлуатації приміщення та відсутність ремонту фасад та приміщення відділу не відповідають нормам будівництва та мають неестетичний вигляд.
Необхідно провести утеплення фасаду будівлі, що дозволить запобігти значній втраті тепла у приміщеннях та зменшити витрати на опалення, заміна старих віконних рам підвищить температуру в приміщенні до нормативної. Нанесення яскравого позитивного малюнку на весільну тематику та покращить естетичний вигляд відділу.
Для можливості сучасної експлуатації у приміщенні обов’язкове встановлення системи протипожежного оснащення, відеоспостереження із виводом зображення на центральний пульт охорони та пожежної частини. Забезпечити цілодобове відео спостереження за прибудинковою територією, автостоянкою, прохідними місцями і місцями прилеглими до проїжджої частини з метою оперативного реагування та запобігання нестандартних ситуацій пов'язаних із загрозою життю, здоров'ю та матеріального збитку жителів району

Мета проекту*

Реконструкція приміщення, благоустрій прибудинкової території , створення «Фонтану Закоханих», покращать умови для урочистої реєстрації шлюбу, народження, проведення інших реєстрацій і як наслідок, підвищення якісті надання адміністративних послуг.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реконструкція будівлі відділу, заміна вікон, дверей, зовнішнє оздоблення будівлі та відновлення покрівлі, змення витрат на теплопостачання, унеможливлення руйнування будівлі. Утеплення фасаду будівлі, що дозволить запобігти значній втраті тепла у приміщеннях та зменшити витрати на опалення, заміна старих віконних рам підвищить температуру в приміщенні до нормативної. Нанесення яскравого позитивного малюнку на весільну тематику покращить естетичний вигляд відділу.

Для кого цей проект

Для жителів міста Києва та гостей, іноземних громадян, які завітають до відділу.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Утеплення фасаду.
2. Нанесення яскравого тематичного весільного малюнку на фасаді будівлі.
3. Ремонт сходинок та пандусу для людей з особливими можливостями.
4. Ремонт стін.
5. Облаштування прибудинкової території, встановлення лавок для відвідувачів ( зона відпочинку). Благоустрій та озеленення території прилеглої до приміщення відділу ДРАЦС з монтажем вуличної тротуарної плитки та бордюрів.
6. Облаштування «Фонтану Закоханих».
7. Заміна вікон, дверних конструкцій.
8. Ремонт зали урочистих подій та кабінетів.
9. Введення в експлуатацію.

Ключові показники оцінки результату проекту

Основним показником результату є створення позитивного іміджу системи юстиції, зокрема відділу ДРАЦС, створення сприятливих умов для державної реєстрації шлюбів та народження і, як наслідок, підвищення якості надання адміністративних послуг.
Створення сучасного ПАЛАЦУ ЩАСТЯ для жителів міста Києва та гостей, іноземних громадян, які завітають до відділу.
Благоустрій прибудинкової території та створення зони відпочинку. Зменшення витрат теплової енергії, свідоме ставлення до проблем економного енергоспоживання.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Фотографії