• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Тренажерний майданчик школи №25 Брав участь

Доданий
08.07.2017
Номер
249
Спорт

Біля ігрового і дитячрго майданчиків школи № 25 пропонується зробити тренажерний майданчик, встановивши 11 тренажерів і покриття з плитки ПВХ.

Автор проекту
Володимир
Володимир Поплавський
Бюджет
399 270 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
Володимирська вулиця, Шевченківський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Десятинна

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Київ, вул. Володимирська 1, школа №25

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Територія біля майданчику для спортивних ігор і дитячого майданчику школи №25 не використовується і дозволяє створити тренажерний майданчик площею 300 кв.м.

Мета проекту*

Створити для учнів школи і мешканців мікрорайону тренажерний майданчик, який буде частиною спортивного містечка школи №25.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується встановити 11 антивандальних вуличних тренажерів, зробити настил з плитки ПВХ. Замінити зношене покриття з штучної трави на більш функціональне покриття з плитки ПВХ на дитячому майданчику. Замінити пошкоджену огорожу майданчика для спортивних ігор.

Для кого цей проект

Перш за все для молоді, якій умови сучасного життя нав’язливо пропонують легкодоступні форми дозвілля – компьтерні ігри, пиво, цигарки. Друга мета цього проекту – зробити фізкультуру і спорт привабливими і легкодоступними для всіх верств населення.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Відкриття фінансування проекту – до 10 березня 2018 р. 2. Розробка паспорту об’єкту, проведення тендерів і підписання угод - до 30 березня 2018 р. 3. Підготовчі і планувальні роботи – до 10 квітня 2018 р . 4. Основні роботи – встановлення тренажерів, укладка покриття з пластикової плитки, заміна пошкодженої огорожі – до 10 травня 2018 р. 5. Урочисте відкриття, масові заходи, турніри – 15 травня 2018 р.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Соціальний - легкодоступність і привабливість спорту – ознака цивілізованого суспільства. Покращення міського середовища мікрорайону. 2. Медичний – як що не заохочувати молодь до занять спортом, нове покоління буде мати всі ознаки фізично хворої нації з діагнозами гіподинамія і Інтернет-залежність. 3. Організація в подальшому регулярних занять професійними тренерами на волонтерських засадах і за рахунок залучення коштів меценатів і спонсорів.

Приклади (кейси) схожих рішень

Спортивний майданчик ліцею 100 «Поділ» - ввід в експлуатацію – червень 2015 р. Волейболний майданчик на Оболонській набережній – ввід в експлуатацію 2012 р

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
---

Фотографії