• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Програма "ПОСТАВА" - профілактика і лікування порушень потави і сколіозу у дітей Відхилений остаточно

Доданий
10.07.2017
Номер
278
Охорона здоров'я

Укомплектування шкіл спеціальними тренажерами - Профілакторами Євмінова - для корекції постави, і методичними посібниками, передбаченими програмою «ПОСТАВА».
Обстеження дітей Центром Євмінова – фото-геометричним методом, який за короткий час дозволяє обстежити всіх дітей і виявити порушення постави і сколіотичну деформацію хребта.
Практичні заняття за розробленою лікувальною програмою

Автор проекту
Вячеслав
Вячеслав Євмінов
Бюджет
1 965 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Дарницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Сучасні технології передових країн світу щодо збереження та зміцнення здоров'я населення орієнтовані на профілактику захворювань. Проблема порушень опорно-рухового апарату у дітей актуальна у всьому світі, тому захворювання кістково-м'язової системи визнані Всесвітньою організацією охорони здоров'я головним напрямом досліджень на період 2010-2020рр.
Через різке зниження фізичної активності дітей (на сьогодні вони забезпечені нею лише на 6-8% від фізіологічної потреби), пов'язаної зі зміною способу життя - телевізори, комп'ютери, відсутність пропаганди здорового способу життя та умов для занять фізкультурою і спортом призвело до того , що більшість дітей мають порушення постави або сколіотичну деформацію хребта.
Як показують результати обстеження більше 12000 школярів 1-11 класів, при вступі до школи 80% дітей мають нормальну поставу. Згодом ці показники значно погіршуються, і до кінця навчання в 11 класі лише 8% дітей не мають проблем з хребтом

Мета проекту*

Програма «ПОСТАВА» розроблена для вживання заходів з профілактики та лікування порушень постави і сколіотичної деформації хребта у дітей шкільного віку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

• Укомплектування шкіл спеціальними тренажерами - Профілакторами Євмінова - для корекції постави, і методичними посібниками, передбаченими програмою «ПОСТАВА».
• Обстеження дітей безпосередньо в школах за спеціальною методикою, розробленою Центром Євмінова – фото-геометричним методом, який за короткий час дозволяє обстежити всіх дітей і виявити порушення постави і сколіотичну деформацію хребта..
• Навчання фахівців шкіл методикою корекції порушень постави у дітей (відповідно до розроблених методичних рекомендацій).
• Навчання і практичні заняття в спец. групах з дітьми, що мають сколіотичну деформацію хребта.
• Практичні заняття на уроках фізкультури на спеціальних тренажерах.
• Контроль за виконанням програми і результату занять здійснюється за допомогою щоденника здоров'я.

Для кого цей проект

діти старшого дошкільного та шкільного віку, викладачі шкіл та в позанавчальний час мешканці прилеглих до шкіл будинків

Ключові показники оцінки результату проекту

Ефективність і результативність даної програми стає можливою завдяки тому, що в ній задіяні не тільки школа, але перш за все сім'я! Оскільки батьки, дідусі та бабусі отримують достатню інформацію про ступінь викривлення хребта у дитини або виду порушення постави. Крім того, програма передбачає не тільки діагностику, але пропонує конкретну методику вирішення даної проблеми, з можливістю в динаміці регулярно відстежувати результати лікування.
Корисність пропонованої програми ще й в тому, що в основі її закладено фізичні вправи! Це дає можливість не тільки лікувати дитину, а й розвивати її фізично.
По закінченні даної програми передбачається вирішення проблеми захворювань хребта у дітей, профілактика правильної постави та формування стійких механізмів здоров’я у людини.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Фотографії