• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Cпортивно-оздоровчий комплекс Мінського масиву Брав участь

Доданий
11.07.2017
Номер
365
Спорт

На мікрорайоні не існує місця, де мешканці можуть безпечно займатися спортом, окрім стадіону середньої загальноосвітньої школи № 285, який, на жаль, у дуже занедбаному стані. Вважаємо за потрібне створити зручний простір для занять спортом для мешканців Мінського масиву.

Автор проекту
Бюджет
1 999 900 грн
Розрахунок бюджету
Район
Оболонський
Адреса
Полярна вулиця, Оболонський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Мінський масив

Адреси, назва установи / закладу, будинку

вул. Полярна 8-В територія спортивного стадіону середньої загально-освітньої школи №285

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

У самому центрі Мінського масиву знаходиться стадіон - чи не єдине місце на мікрорайоні, де збирається багато людей різного віку. Вперше і востаннє там робили ремонт наприкінці 80-х саме тоді, коли будували школу. На цьому стадіоні в неналежних умовах проводять фізичне виховання учнів школи № 285 та тренування з футболу команди «Єдність 2008», яка посідає 2 місце у м. Києві. Групи продовженого дня та літній табір школи № 285 значну частину часу проводять на стадіоні. Також на стадіоні гуляють з маленькими дітьми в колясках, на велосипедах, самокатах, не боячись нанюхатись вихлопних газів. Пенсіонери кожен ранок проводять тут кардіо-навантаження.
По периметру Мінського масиву побудовані житлові комплекси "Міністерський", "Яскравий", в майбутньому "Бережанський", які облаштовані сучасними дитячими майданчиками з обмеженим доступом для широкого загалу. Наші діти не можуть зрозуміти, чому там висять замки і їм не можна там гратися.

Мета проекту*

Покращити умови спортивного навчання дітей, як наслідок підвищити рівень досягнень юних спортсменів та їх кваліфікацію, а також покращити умови спортивного дозвілля мешканців та гостей Мінського масиву.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Відновлення бігової доріжки, встановлення футбольного поля, а також розбудова зони відпочинку для учнiв школи № 285, мешканців та гостей Мінського масиву. Всі ці заходи дадуть більше можливостей для заохочення молоді та дорослих до спорту.

Для кого цей проект

На спортивно-оздоровчому майданчику зможуть займатися мешканці, гості Мінського масиву різного віку та учні школи № 285.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Асфальтування й устелення бігових доріжок поліуретановим покриттям, яке не боїться шипів спортивного взуття, перепадів температури і вологості, заміна покриття футбольного міні-поля штучним газоном та його огородження, встановлення футбольних воріт і енергоефективних прожекторів

Ключові показники оцінки результату проекту

Безпечне дозвілля дітей та залучення їх до занять спортом. Здорова молодь - успішна нація. Додатковий стимул до здорового способу життя.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Знецінення гривні, збільшення ціни на матеріали.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Дунас Ірина Анатоліївна
Сергєєва Олена Миколаївна

Фотографії