• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відкритий Простір неформальної освіти для молоді Києва На реалізації

Доданий
13.07.2017
Номер
466
Освіта

Простір неформальної освіти вже працює. Тут проводяться літні школи, хакатони, відкриті лекції для учнів шкіл та студентів найбільших університетів Києва. Однак, для якісного функціонування не вистачає меблів та обладнання. Детальніше тут: https://fb.com/nauhub

Автор проекту
Бюджет
397 100 грн
Розрахунок бюджету
Район
Загальноміський
Адреса
Гарматна вулиця, 53, Солом’янський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Мікрорайон Відрадний

Адреси, назва установи / закладу, будинку

вул. Гарматна 53, м. Київ

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

У молоді міста Києва дуже багато проектів та ідей. Проте місць для її реалізації дуже мало. Більшість відкритих просторів Києва або платні, або дуже малі, або знаходяться в університеті і до них немає вільного доступу у будь-який час. Неформальна освіта – світовий тренд останніх років. Освіта протягом всього життя – інший важливий тренд. Публічні простори неформальної освіти – це ті місця, де відбувається взаємодія студентів, жителів району, експертів, представників бізнесу, науки, лідерів громадського сектору. Розвиток таких осередків напряму пов’язаний з розвитком міста.

Мета проекту*

Розвиток вже діючого Простору неформальної освіти для його максимального використання для роботи молоді над цікавими проектами і неформальної освіти молоді Києва.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

В Національному авіаційному університеті рік тому відкрився Простір неформальної освіти. Тут проходять курси, лекції, конкурси, хакатони, музичні вечори. Загальна площа приміщення і його планування підходить для створення тут осередку освіти і спілкування. До очевидних переваг приміщення однозначно можна віднести наявність окремого входу, зручне розташування неподалік Індустріального мосту і найбільших університетів Києва – НАУ, КПІ, КНЕУ, НМУ. Окремий вхід, що не залежить від режиму роботи університету дозволяє зробити простір відкритим для всіх у будь-який час. Заявлених витрат достатньо для запуску тут постійно працюючого освітнього простору. Ось тут можна знайти фото, інформацію про події, а також проект розвитку простору: https://vk.com/nauhub, https://fb.com/nauhub

Для кого цей проект

Молодь Києва

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

- Облаштування приміщення Простору неформальної освіти NAU HUB.
- Офіційне відкриття Простору.
- Проведення щоденних освітніх заходів.
- Передача досвіду створення неформального простору подібним проектам та створення мережі просторів у Києві.

Ключові показники оцінки результату проекту

Показниками успішності проекту є кількість відвідувачів і кількість заходів та створених у хабі проектів, а також залучення та формування інтелектуальної та проактивної спільноти (наприклад, кількість підписників сторінки). Тут буде проходити 5-6 подій на тиждень, ми зможемо приймати 120 людей на заходи в одній кімнаті та 60 в іншій одночасно. Одним з важливих показників успішності реалізації проекту є загальне охоплення аудиторії жителів Києва та гостей столиці. Це кількість людей, що були тут, чули про хаб, або іншим чином з ним взаємодіяли.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

Співучасником проекту є Національний авіаційний університет. У тому числі за кошти університету та партнерів проекту проводиться ремонт приміщення та комунікацій (103 000 грн).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція цін обладння.

Приклади (кейси) схожих рішень

Освітній простір для жителів Амстердаму в Нідерландах.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Ксенія Семенова
Ігор Кравчишин
Ілона Мошелюк

Фотографії