• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ремонт санітарно-технічних приміщень в спеціалізованій школі 173 Брав участь

Доданий
13.07.2017
Номер
475
Освіта

Проектом передбачено ремонт поточних санітарно-технічних приміщень і відкриття додаткових, в підсобних господарчих приміщеннях школи, де в 70-80 роках були санвузли. Ремонт приміщень туалетів передбачає монтаж сучасної сантехніки і змішувачів, які дозволять економити воду, оздоблювальні роботи, монтаж нових енергозберігаючих світильників і автоматичного вентиляційного устаткування.

Автор проекту
Бюджет
999 998 грн
Розрахунок бюджету
Район
Солом'янський
Адреса
Відрадний проспект, 20, Солом’янський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Відрадний

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Спеціалізована школа №173 з поглибленим вивченням іноземних мов
м. Київ, проспект Відрадний, 20

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Школа є однією з найбільших в солом'янському районі. Більше 1000 людей щодня мають необхідність відвідувати шкільні туалети. На данний момент школі не вистачає 6 туалетів. Існують підсобні приміщення, які з 70-80-х років були недіючими, але в яких є можливість відновити роботу. Також можна збільшити їх кількість за рахунок розміщення додаткових кабін в кожному з туалетів. Адміністрація школи отримує скарги від школярів та батьків (особливо молодшої школи), що діти не встигають за перерву відвідати туалетні кімнати, тож є потреба провести ремонт туалетів зі збільшенням їх кількості. Запланований проектом ремонт приміщень туалетів передбачає монтаж сучасної сантехніки і змішувачів, які дозволять економити воду, оздоблювальні роботи, монтаж нових енергозберігаючих світильників і автоматичного вентиляційного устаткування, що дозволить бюджету міста зменшити витрати на оплату вартості води, теплової та електричної енергії.

Мета проекту*

Створити сучасні комфортні умови для забезпечення навчального процесу школярів та педагогів школи та на наочному прикладі показати учням школи сучасні способи економії та збереження води, теплової та електричної енергії.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення ремонту та збільшення кількості туалетних кімнат та кабін для забезпечення функціонування школи. Проектом передбачено монтаж нової сантехніки, яка адаптована для дітей різного віку. Для хлопчиків передбачається встановлення нових пісуарів, а також встановлення додаткових кабін. Передбачається монтаж по можливості безконтактних змішувачів, а також монтаж безконтактних (сенсорних) систем змиву для пісуарів та унітазів, що є забезпеченням гігієнічних норм. Передбачена заміна плитки та фарбування стін, встановлення нових перегородок, ремонт стелі. Передбачено встановлення індивідуальної припливно-витяжної системи вентиляції, а також монтаж енергозберігаючих світильників та ламп.

Для кого цей проект

Для майже 1000 учнів, близько 100 вчителів, 40 працівників школи та батьків учнів школи, а також всіх школярів, які прийдуть в наступні роки на навчання до 173 школи.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Підготовчі роботи в приміщенні.
2. Ремонт та заміна комунікацій.
3. Відкриття нових санвузлів та встановлення обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

В сучасному світі в європейській столиці не може існувати ситуацій в школах, коли діти вимушені на уроках ходити в туалетні кімнати, пропускаючи навчання, бо на перервах школа при всьому бажанні не в силах забезпечити для всіх школярів безперешкодне відвідування.
Здоров'я та успішне навчання дітей - це найкращий показник оцінки результату проекту.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

-

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Через можливу зміну цін на будівельні матеріали на момент їх закупівлі, вартість проекту може змінитись.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/1/show/78

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.