• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Футбольне поле - Спортивне містечко На реалізації

Доданий
14.07.2017
Номер
622
Освіта

Реконструкція шкільного футбольного поля розміром 60х40 у європейській якості з облаштуванням штучного покриття для відновлення уроків з фізкультури по темі «футбол». У позашкільний час юні та дорослі мешканці, футбольні клуби району матимуть можливість безкоштовно тренуватися та пропагувати здоровий спосіб життя.

Автор проекту
Бюджет
1 988 240 грн
Розрахунок бюджету
Район
Деснянський

Опис

Адреси, назва установи / закладу, будинку

М.Київ, проспект В.Маяковського, 21- Г, Школа І-Ш ступенів № 259

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Деснянський район - один з густонаселених районів столиці. Не дивно, що тут мешкає найбільша кількість дітей та молоді. На сьогодні існує проблема створення якісних спортмайданчиків, манежів та стадіонів. Існує гострий дефіцит футбольних полів стандартних розмірів, на яких можливе проведення офіційних змагань, що є запорукою розвитку футбольних клубів. Для виховання здорової нації необхідно створювати якомога більше професійних спортивних платформ, а саме стадіонів та футбольних полів. На базі СЗШ № 259 є поле, на якому проходять заняття учнів школи, тренуються ДЮСШ № 14, футбольний клуб «Троєщина», та грають діти, які живуть поруч. Проте, воно перебуває в надзвичайно занедбаному стані через відсутність фінансування.

Мета проекту*

Реконструкція стадіону школи І- ІІІ ступенів №259. Це унікальна можливість відновити надання якісних спортивно-освітніх послуг школярам району, сприяння розвитку й формуванню здорового способу життя, повноцінного фізичного розвитку молоді.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Модернізація існуючого стадіону та створення футбольного поля стандарту 40х60, встановлення сучасного обладнання, штучного покриття, освітлення та огорожі.
Результат цього проекту - спрямований на розкриття спортивного потенціалу дітей та молоді, відкриття нових талантів, відмова від шкідливих звичок. Збільшення кількості людей, зацікавлених у спорті. Можливість проведення різноманітних турнірів, створення гідного та зручного місця для проведення тренувань команд.

Для кого цей проект

Проект розраховано для мешканців району, але насамперед спрямований на підлітків та молодь. Окрім шкільних занять та тренувань футбольних команд на цьому полі можна буде проводити місцеві змагання, турніри як районного, так і міського значення серед професійних футбольних клубів.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Облаштування котловану, вивезення ґрунту.
2. Облаштування дренажної системи.
3. Планування та ущільнення верхнього шару.
4. Установлення поребриків вздовж периметру.
5. Установлення паркану по довгим сторонам поля 4м по коротким 6м (в паркані передбачити калитку та ворота для технологічного транспорту).
6. Улаштування штучної трави.
7. Підсипання кварцовим піском штучного покриття.

Ключові показники оцінки результату проекту

Це соціальний проект, який має перед собою завдання:
1.Сприяти розвитку і популяризації футболу, спортивних ігор у Деснянському районі м. Києва
2.Сприяти залученню учнівської молоді до участі в громадсько-корисній праці.
3.Брати участь у проведенні фізично-оздоровчих та спортивно-масових, культурних заходах.
4. Брати участь в організації і проведенні республіканських, міжнародних змагань, спортивних свят, фестивалів, концертів і інших заходів, не спрямованих на отримання прибутку.
5. Сприяти розвитку спортивних зв'язків з республіканськими і зарубіжними спортивними командами і клубами, розширення міжнародних контактів з різними громадськими організаціями спортивного спрямування.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Фотографії