• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція дитячих майданчиків і встановлення вуличних спортивних тренажерів Відхилений

Доданий
14.07.2017
Номер
660
Охорона здоров'я

Мікрорайон Мишоловка . Відсутні дитячі та спортивні майданчики. Все що є зроблене силами місцевих жителів. Дитячі майданчики що встановлені - аварійні, морально та технічно застарілі. Проект передбачає повну заміну дитячого обладнання , ігрових пристроїв та встановлення спортивних вуличних тренажерів, заміну піску на газонне покриття, встановлення огорожі та освітлення.

Автор проекту
Бюджет
343 165 грн
Розрахунок бюджету
Район
Голосіївський
Адреса
Закарпатська вулиця, Голосіївський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Мишоловка, вул. Закарпатська /Ягідна

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Кінцева записка автобуса № 52, перетин вулиць Закарпатська/Ягідна

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Встановлений аварійний морально та технічно застарілий дитячий майданчик,Інших доступних місць для гри та розвитку, соціалізації дітей не має. Є необхідність встановлення додатково вуличних тренажерів. Вікова доступність можлива від 2 років до 25 ( діти та батьки).Кількість дітей які гуляють на майданчику щоденно близько 30 .

Мета проекту*

В радіусі 1 кілометру взагалі відсутні місця для прогулянок дітей, відсутні будь які засоби для пропагування спортивно-оздоровчого розвитку дітей молодшого, середнього та старшого віку. Мета соціалізація дітей, розвиток спілкування малечі, для середнього віку спілкування поза межами школи,

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Дитячі та спортивні майданчики у приватному секторі , едині місця де можливе спілкування дітей, тренування , оздоровлення підростаючого покоління, де на прикладі більш старших дітей можливий розвиток спортивного змагання, та зацікавленості в розвитку своїх фізичних та інтелектуальних талантів.

Для кого цей проект

Цей проект охоплює частину населення від молодшого дитячого до середнього віку жителів мікрорайону , віддаленого від цівілізації.. Фактично Мишоловка- це мікрорайон в якому взагалі відсутня соціальна інфраструктура.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Демонтаж аварійних гойдалок, демонтаж пісчаного покриття як небезпечного по санітарним показникам . вирівнювання майданчику, встановлення огорожі, встановлення додаткового освітлення, встановлення гойдалок, встановлення вуличного спортмайданчику, бетонування основ приладів, фарбування, підготовка земляного покрову та висадка газону

Ключові показники оцінки результату проекту

встановлення майданчику заохотить дітей шкільного віку займатися спортом, проводити змагання, (в даний час така можливість відсутня), для батьків, які приводять малечу на дитячий майданчик- можливість займатися фізичними вправами для підтримки здоровья, та прищеплення дітям необхідності догляду за станом фізичного розвитку.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

Співучасть (співфінансування) можливе за рахунок місцевих жителів у вигляді не кваліфікованих робіт, транспорт, встановлення обладнання, а також частково фінансові благодійні внески на обслуговування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Потайчук Віра Миколаївна

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація