• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мультифункціональний спортивний майданчик СЗШ № 228 Брав участь

Доданий
14.07.2017
Номер
725
Спорт

Мультифункціональний спортивний майданчик для гри в баскетбол, волейбол, міні-футбол, бігові доріжки дозволять учням школи повноцінно та безпечно займатися на уроках фізкультури та в позаурочний час. Зробить фізичне виховання дітей більш цікавим та різнобічним. Жителі мікрорайону «Березняки» також зможуть займатися спортом на цій території у позаурочний час.

Автор проекту
Бюджет
1 999 110 грн
Розрахунок бюджету
Район
Дніпровський
Адреса
Березняківська вулиця, 34, Дніпровський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Дніпровський

Адреси, назва установи / закладу, будинку

м.Київ, вул.Березняківська,34.
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 228 м.Києва.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Даний спортивний майданчик збудований ще за радянських часів, тому вже давно використав усі свої можливості. Він не лише не відповідає нормам європейського стандарту, а й може становити часткову загрозу життю та здоров’ю дітей. На даний час в межах нашого району немає жодної спортивної площадки, прийнятної для використання. До того ж, майданчик, про який іде мова, знаходиться на території СЗШ № 228, тому особливо важливим є підняття інтересу сучасної молоді до занять фізичною культурою та спортом.
Проектом передбачається реконструкція та модернізація існуючого спортивного майданчика СЗШ № 228 м.Києва для занять спортом різних вікових груп та створення зони відпочинку.
Створення мультифункциональної спортивної площадки сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Гра та заняття спортом на нашому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритністі нашому майбутньому поколінню.

Мета проекту*

Головною метою реконструкції е модернізація спортивного майданчика відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створити на місці старого радянського спортивного майданчика сучасний, універсальний, Європейській центр здорового дозвілля для дітей та жителів мікрорайону «Березняки». Організувати відкритий простір неформального спілкування та розвитку громади Березняків.
Створення спортивного майданчика сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Гра та заняття спортом на такому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню.
Його реалізація надасть можливість для мешканців мікрорайону безкоштовно займатися спортом на території школи та покращить інфраструктуру Дніпровського району.

Для кого цей проект

Учні СЗШ №228 м.Києва, діти, студентська молодь, дорослі та всі інші місцеві мешканці, які виявлять бажання займатися спортом.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Демонтаж старого обладнання, вирівнювання основи гравієм, цементування основи, встановлення стовпів для сітки та баскетбольних кілець, укладання гумового покриття, встановлення сітки та дверей, монтаж освітлення.

Ключові показники оцінки результату проекту

Молодь буде зайнята спортом, діти будуть більше проводити часу на свіжому повітрі замість планшетів та смартфонів, що може суттєво захистити їх від інтернет-залежності. Нові друзі та знайомі з усіх куточків району. Фізично розвинені та здорові діти, це запорука сильної нації.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Коливання курсу долара може вплинути на вартість матеріалів та послуг.

Приклади (кейси) схожих рішень

Школа №182 в 2015 отримала нове покриття на баскетбольному майданчику.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
нi

Співавтори проекту

Iлона Семирекова

Фотографії