• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ПроZORа дошкільна освіта Брав участь

Доданий
14.07.2017
Номер
745
Освіта

Прозорим садок стане тоді, коли рівень довіри батьків зміститься до позитивного. Задля цього варто звернути увагу на важливі питання, які хвилюють батьків, а саме: прозоре фінансування та харчування дітей у дитячих садках, як організовано денний розклад та чим зайняті діти, як обрати садок та допомогти іншим батькам у виборі.

Автор проекту
Бюджет
2 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Загальноміський

Опис

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Запис до дитячого садка та електронна черга не дає розуміння коли саме і яким чином дитина потрапить до дитячого садка. Також перед тим, як обрати садок, є необхідність вишукувати інформацію, аналізувати відгуки батьків, спілкуватися із вихователями. У той момент, коли дитина потрапляє до садка, у батьків виникає безлічь питань стосовно умов щодо розвитку та соціалізації дитини, і навіть безпеки пребування у дитячому садку.

Мета проекту*

Діючий портал дошкільної освіти, який продемонструє стан кожного дошкільного закладу міста та системи дошкільної освіти загалом, а також стане єдиним простором взаємодії вихователів та батьків.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення прозорої електронної системи дошкільної освіти Києва: *актуальна інформація про дитячі садки (кількість груп та місць, розклад дня та методи виховання); *прогнозування термінів зарахування; *інструменти для вибору садка (рейтинги, відгуки); *розміщення інформації про харчування, а також створення інструментів для спрощення процессу закупівлі і фінансування; *облік матеріально-технічного забезпечення; *інтеграція з системою "Відкритий бюджет" задля прозорості фінансування садків; *інтеграція відеоспостереження на портал який вже існує у садочку або плануєтся.

Для кого цей проект

* Батьки та ті, хто планує ними стати;
* Керівники та працівники закладів дошкільної освіти;
* Організації, що працюють із дітьми і зацікавленні у підвищенні кваліфікації своїх співробітніків.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

* Розробка концепції, проектної документації та створення програмного продукту;
* Наповнення порталу інформацією;
* Проведення семінарів та навчання;
* Організація підтримки користувачів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічні: зменшення собівартості операційних витрат за рахунок економії часу на прийняття рішення, стандартизація процесів щодо матеріального забезпечення, точкових вирішень проблем, що впливають на майбутні витрати

Соціальні: зменшення соціальної напруги за рахунок створення прозорої та зрозумілої міської платформи. Створення умов для швидкого еволюційного розвитку дошкільної освіти Києва.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Немає, за умови доброї волі влади та громади.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Фотографії