• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Оновлення єдиного у Києві майданчика для ПАРКУРУ! Відхилений

Доданий
14.07.2017
Номер
762
Спорт

Молодь своїми руками, своїм коштом і за своїм проектом втілила свою мрію – збудувала єдиний в Києві професійний комплекс для занять ПАРКУРОМ, який користується великою популярністю, але через високу відвідуваність і велику кількість занять він спрацювався і потребує оновлення і розширення!
Мета ПАРКУРУ – навчити молодь ефективно використовувати свій фізичний і вольовий потенціал в спорті і житті

Автор проекту
Бюджет
399 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
Деревлянська вулиця, Шевченківський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Лук'янівка

Адреси, назва установи / закладу, будинку

подвір'я будинку № 20/2 по вул. Деревлянській (Якіра)

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Молоді спортсмени спільно з мешканцями двох “сталінок” на Лук’янівці самотужки створили єдиний в Києві професійний комплекс для ПАРКУРУ. Але він через надмірне навантаження потребує капітального ремонту, а також перенесення трохи далі від вікон одного з будинків, мешканці якого втомились від галасу.
Перенесення комплексу на більш просторе місце дозволяє, крім капітального ремонту існуючих конструкцій, доповнити його новими, а також облаштувати його рівною, устеленою м’якою гумою, поверхнею та стаціонарним накриттям від дощу.
Якщо нічого не робити, комплекс буде демонтовано або через аварійність, або через близькість до вікон мешканців.
Після відкриття майданчика для ПАРКУРУ, цей вид спорту став лідером дитячо-молодіжних уподобань. Тобто молодь з різних районів Києва та навіть області регулярно займається, і за їхнім прикладом долучаються дітлахи та молодь з навколишніх будинків, а це неабияке досягнення.

Мета проекту*

Ми хочемо створити проект “Оновлення єдиного у Києві майданчику для ПАРКУРУ!”, який допоможе Україні вийти на новий рівень розвитку в дисципліні ПАРКУР. Завдяки реалізації цього проекту спортсмени зможуть тренуватись на спеціально пристосованому для ПАРКУРУ майданчику.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ми – територіальна громада однодумців. Маємо 0,5 га території подвір’я в центрі мегаполісу. З 2007 року самотужки облаштовуємо територію дитячим, ігровим та спортивним обладнанням, озеленюємо її. ПАРКУР – один з проектів. Залучення молоді до спорту та здорового способу життя – наш пріоритет. Подвір’я набуло стабільної репутації визнаного центру дозвілля дітей та молоді.
Маємо досвід, матеріально-технічну базу для втілення складних проектів та ентузіазм, що передбачає виконання багатьох робіт самотужки, що дозволить суттєво заощадити бюджетні кошти.

Для кого цей проект

Від досвідчених спортсменів до новачків. Очікується залучення спортсменів не тільки з Києва, але й з області. Це в свою чергу передбачає: проведення змагань різного рівня, залучення глядачів, груп підтримки, висвітлення події в ЗМІ та подальшу популяризацію цього спорту.

Ключові показники оцінки результату проекту

Восени 2017-го територіальна громада відзначатиме 10-ти річчя від початку облаштування та експлуатації дитячого ігрового та спортивного обладнання. Спостереження мешканців, що давно живуть в наших будинках, свідчать, що встановлене обладнання сприяє залученню мешканців різних вікових категорій, принаймні трьох сусідніх мікрорайонів до здорового способу життя, змістовному проведенню активного дозвілля. Потрібно пропонувати альтернативу безцільному вештанню по вулиці, чи сидінню перед комп’ютером, створювати відповідні умови, але крім створення умов ми плануємо проводити цілеспрямовані заходи з метою популяризації активного способу життя взагалі та занять ПАРКУРОМ та ФРІРАНОМ зокрема.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Орган самоорганізації населення “Будинковий комітет “Вулиця Сім’ї Хохлових, 4, вулиця Якіра, 20/2”

Фотографії