• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інноваційна теплиця для школи з поглибленим вивченням природничих наук №307 Брав участь

Доданий
16.06.2017
Номер
8
Освіта

Дати вчителю в руки технологічні інструменти мотивації, які підвищать рівень інтересу дітей до природничих наук а саме теплицю площею 122 кв.м., яка стане важливою ланкою у навчально-виховному процесі. Навчальна теплиця працюватиме протягом цілого року і стане тим робочим місцем учнів. де у процесі дослідницької роботи виховуватимуться спостережливість, уміння самостійно проводити нескладні

Автор проекту
Наталія
Наталія Казар'янц
Бюджет
930 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Деснянський
Адреса
Лісківська вулиця, 4, Деснянський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Деснянський

Адреси, назва установи / закладу, будинку

м. Київ, вул. Лісківська, 4-б, СШ № 307

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Педагогам потрібно навчити дітей правильно застосовувати знання на практиці в реальному житті, показати учням інші сторони застосування рослин їх більш широке використання у сучасному житті, важливість їх збереження, мотивувати і зацікавити в пошуково-дослідницькій роботі, створенні проектів.
За допомогою цих сучасних умов навчання вчителі отримають можливість навчитися самі та навчити учнів використовувати здобуті навички на уроках, ознайомлять учнів з доступними способами селекції.

Мета проекту*

Метою проекту є підвищення рівня навчального процесу в школі за рахунок покращення матеріальної бази та використання інтелектуального потенціалу педколективу школи. Відновлена сучасна шкільна теплиця підвищить рівень та ефективність уроків природничих наук, полегшить засвоєння матеріалу учнями.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення сучасної автоматизованої теплиці передбачає облаштування спеціалізованим високотехнологічним обладнанням для проведення дослідницьких, лабораторних та практичних робіт. Для реалізації проекту необхідно забезпечити школу необхідним обладнанням, що надасть можливість викладачам показати учням як відбуваються природні явища, продемонструвати процеси, показати практичне застосування отриманих знань. Вдосконалити навички з досліджень, оперування інформацією, роботи у групах з колегами. Проведення конференцій, лекцій, семінарів, майстер-класів, тренінгів з природничих наук. Роботи на проектами. Також, допоможе молоді у реалізації творчих та навчальних завдань. Створить для учнів комфортні умови для саморозвитку. Залучить молодих людей до наукової, освітньої та інноваційної діяльності.

Для кого цей проект

Учасниками цього проекту є учні СШ №307, педагогічний колектив школи, батьки учнів.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Підготовка проектно-кошторисної документації, проведення ремонтних робіт. Облаштування робочих місць в приміщеннях. Закупівля обладнання та витратних матеріалів. Монтаж обладнання. Рекламна компанія щодо розвитку гуртків природничого циклу. Проведення прийому вихованців. Екскурсії для вихованців ДНЗ.

Ключові показники оцінки результату проекту

Сучасна освіта потребує кроків вперед. Нажаль на сьогоднішній день школа з поглибленим вивченням природничих наук не має можливості забезпечити учнів необхідними знаннями та навичками. Тільки підручників, нажаль, не достатньо для повноцінного засвоєння знань з природничих наук. Здебільшого, ані вчитель, ані батьки, не в стані закуповувати обладнання, не володіють актуальними знаннями. Потрібно навчати дітей користуватися різними інформаційними та практичними знаннями, мотивувати учнів, показувати практичне значення, направляти всі знання в потрібне русло. Соціальний результат – розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, відкриття нових талантів, популяризація природничих наук.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Обмежені можливості у прийнятті великої кількості дітей
2. Можливе збільшення курсу долара, що приведе до збільшення вартості проекту

Приклади (кейси) схожих рішень

Аналоги відсутні

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
не є автором петиції

Фотографії