• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ТВІЙ СПОРТ Брав участь

Доданий
15.07.2017
Номер
822
Спорт

Проект «ТВІЙ СПОРТ» - забезпечення необхідними речами проведення мобільних регулярних змагань, тренувань, патріотичних вишколів, тематичних лекцій та семінарів. Дані різноформатні заходи можна проводити у будь-якому місці для будь-якої аудиторії, навіть там, де для цього несприятливі умови.

Автор проекту
Бюджет
1 999 758 грн
Розрахунок бюджету
Район
Голосіївський
Адреса
Голосіївський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Голосіївський район

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Голосіївський район міста Києва, парк Максима Рильського

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Мала кількість або взагалі відсутність безкоштовних тренувальних майданчиків та секцій у спортивних закладах, незадовільні умови для вуличних тренувань, змагань з різних видів спорту та патріотичних вишколів, мала кількість та недостатнє охоплення лекцій та семінарів про спорт та здоровий спосіб життя. Великою проблемою є підвищення актуальності проблем пов’язаних з вживанням алкоголю, тютюнових виробів та наркотичних речовин, погіршення фізичного стану здоров’я населення, що можливо виправити за допомогою вищезгаданих заходів.

Мета проекту*

Популяризація спорту та здорового способу життя через створення умов для регулярних безкоштовних вуличних тренувань, організацію змагань з різних видів спорту, організацію походів та вишколів, проведення лекцій та тренінгів, поширення інформаційних матеріалів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Організація регулярних безкоштовних вуличних тренувань, змагань з різних видів спорту та вишколів, тематичних лекцій та тренінгів, поширення інформаційних матеріалів.

За допомогою даних заходів люди матимуть змогу спробувати себе у різних видах спорту, вишколах та походах, брати участь у регулярних різноформатних безкоштовних тренуваннях та змаганнях, дізнатись більше про здоровий спосіб життя від компетентних лекторів та тренерів просвітницьких заходів, а також з інформаційних матеріалів по типу листівок, афіш та методичок.

Для кого цей проект

Основна група населення – молодь, яка цікавиться та займається спортом.

Школярі, студенти та громадські організації, для яких окремо будуть проведені заходи з метою пропаганди здорового способу життя та залучення їх до спорту.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Відкриті тренування 2 рази на тиждень в парку Рильського. - 96 тренувань
2. Організація патріотичних вишколів раз на 2 місяці в парку “Голосіївський”. - 6 заходів
3. Організація просвітницьких тематичних заходів та поширення інформаційних матеріалів раз на тиждень на території Київського національного університету ім. Т.Шевченка, Національного університету біоресурсів та природокористування , Школи екстернів, Середня школа №85, Гімназія 179, Середня школа 186, Дошкільний-навчальний заклад №513. - 48 просвітницьких тематичних заходів на рік)
4. Організація спортивних змагань раз на 2 тижні на території ВДНГ “Експоцентр”, парку Максима Рильського та парку “Голосіївський”, студентського містечка КНУ ім.Т.Шевченка. 24 змагання на рік

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість проведених тренувань, змагань, вишколів та просвітницьких заходів, а також кількість залучених людей до цих заходів.

Загальна кількість заходів має становити 174 за рік. Кількість залучених людей має сягати залежно від заходу, але сягати не менше 20 осіб на кожній події.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

Будуть залучатися до роботи волонтери та експерти, що володіють необхідними знаннями та навиками для організації тренувань, таборів та лекцій.

Вартість проекту:
1999758 грн.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Команда, що реалізує проект вже багато років займається на волонтерських засадах організацією спортивних турнірів та заходів.
Зокрема Кубом молодого футболу, що проходив щорічно і збирав сотні школярів з усієї України без жодної державної підтримки. Неодноразово проводилися благодійні спортивні змагання з важкої атлетики як на спальних районах Києва, так і в центрі. Наявний великий досвід у проведенні лекцій та інформаційних заходів з пропаганди здорового способу життя.

Приклади (кейси) схожих рішень

Нам невідомі системні ініціативи, які би ставили за мету проводити змагання та лекції на регулярній основі в глибині спальних районів.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.

Співавтори проекту

Сергій Мазур:
https://goo.gl/UhkfkJ
063-519-13-34

Маркіян Яциняк:
https://goo.gl/db1X9U

Андрій Медведько:
https://goo.gl/3j1qGc

Фотографії