• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Організація ("при КПІ") центрів: "Вміння вчити", "Вміння вчитись", "Вміння вирощувати дітей" Відхилений

Доданий
15.07.2017
Номер
860
Освіта

Існуюча в Україні система освіти і виховання не забезпечує створення новітніх програм, форматів, і напрацювань за методиками, котрі розвивають природній потенціал людини! В "ЦЕЙ" час створені і впроваджується через "ПРОЕКТ №279" новітні направлення: "Вміння вчити", "Вміння вчитися" і "Вміння вирощувати дітей", котрі нададуть можливість киянам увійти в інтелектуальну еліту Європи і Світу.

Автор проекту
Бюджет
2 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Загальноміський
Адреса
Перемоги проспект, 37, Солом’янський район, Київ

Опис

Адреси, назва установи / закладу, будинку

03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37. Київський політехнічний інститут.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

У відповідності ЧАСТИНИ 11 «Проекту №279» (затвердженого КМР, [22.02.2017], ), створені необхідні пролонгації в освітні впровадження м. Києва і України «МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ОСВІТНЬОЇ СИСТЕМИ МЕТОДИК «АНОЛ-З.І.З.». А саме: 1. «ЦОЗ» («ЦЕНТР ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ») при КПІ ім. Ігоря Сікорського в науково-виробничій лабораторії, котрого закінчується практична розробка електронно-моделюючого УСТАТКУВАННЯ-ДОДАТКУ, котра за своїми пролонгаціями впроваджує навчання людей форматом – «ДИСТАНЦІЙНО» і в своїх напрацюваннях базується на використанні П’ЯТИ людських почуттях (в «ЦЕЙ» час задіюються – ДВА почуття [«ЗІР» і «СЛУХ»]).
Саме "ЦІ" методики і впровадження дозволяють вивчити будь-яку іноземну мову за 6-9 місяців поточного року. За старими методиками в Україні (наприклад - англійську мову вчать П'ЯТНАДЦЯТЬ РОКІВ). І "ЦІ" старі методики не дають можливості вивчити "ЇЇ".
Результати «ЦИХ» впроваджень піднімуть якість і швидкість отримання відповідних (для кожної [і будь-якої] людини) ЗНАНЬ – на ТРИСТА-ТРИСТА П’ЯТДЕСЯТ ВІДСОТКІВ!

Мета проекту*

Забезпечити можливість підготовки кадрового і людського потенціалу Українського народу (в першу чергу для перспективи розвитку м. Києва - столиці України)! Виконання проекту передбачає впровадження і опанування "ВСІМА" вирощувальними, виховними і учбовими закладами в м. Києві методики "АНОЛ-З.І.З."

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Методика "АНОЛ-З.І.З" призначена для підготовки категорії осіб, що за своїми розумово-фізіологічними показниками відноситься до категорії "ЗДОРОВИЙ" і можуть навчатися за програмою: "ПЕРЕВИЗНАЧЕНІСТЬ ДЛЯ МАЙБУТНЬО-СПЛАНОВАНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ". Впровадження "ЦІЄЇ" програми буде проведено на конкретних прикладах, що стосуються і батьків немовлят, і вихователів дитячих дошкільних закладів, так як "ВСЕ" буде доводитись до них програмами: "ВМІТИ ВИРОЩУВАТИ ДІТОК", "ВМІТИ НАВЧАТИ ДІТОК". Програма "ВМІТИ ВЧИТИ" стосується і вчителів шкіл, і викладачів ВНЗ. За вищезазначеними програмами будуть підготовленні фахівці, котрі запланьовані працювати і навчати людей у відповідних навчальних установах "ВСІХ" релігійних конфесій, дозволених законами України!

Для кого цей проект

Для людей зі здоровим, фізично-розумовим станом, відповідними віковими показниками і, саме головне, для визову в "НИХ" нового інтересу в питаннях дійсної і майбутньої життєдіяльності.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

На першому етапі (починаючи з 2017 року) для виконання "ЦЬОГО" проекту створена "ПРОГРАМА НОВІТНІХ ФОРМАТІВ ДИСТАНЦІЙНОГО ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ ЗА "МІЖНАРОДНОЮ НАУКОВО-ОСВІТНЬОЮ СИСТЕМОЮ МЕТОДИК "АНОЛ-З.І.З.", котра (вперше в Україні, в Європі і в Світі) передбачає використання "П'ЯТИ" фізично-біологічних почуттів людини (в "ЦЕЙ" час світова науково-освітня спільнота використовує тільки "ДВА" почуття - "ЗІР" і "СЛУХ"!). І базується "ВОНА" на використанні відповідного (невідомого в Україні і Світі) електронно-модулюючого устаткування, котре керує відповідним впливом за вчасне "ВКЛЮЧЕННЯ-ВИКОРИСТАННЯ" "ВСІХ" почуттів особи, що навчається. "ЦІ" напрацювання "ПРИНЕСУТЬ" м. Києву до 2020 року перші $ десятки-сотні млн!

Ключові показники оцінки результату проекту

Перспективи впровадження програми новітніх форматів дистанційного отримання знань за "МІЖНАРОДНОЮ НАУКОВО-ОСВІТНЬОЮ СИСТЕМОЮ МЕТОДИК "АНОЛ-З.І.З." принесуть м. Києву значно більшу фінансову допомогу. ("ЦЕ" перші $ млрд.!).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Даний проект суттєво не залежить від соціальних негараздів, проте можливі організаційні "ПРОБЛЄМИ" з обставин, що надходять з ВОЮЙОЧОЇ ЧАСТИНИ УКРАЇНИ. "ВОНИ", однозначно, будуть подолані з допомогою КМДА, заінтересованих ВНЗ, організацій і особистостей. ПРОЯВИ НЕЗДОРОВОЇ КОНКУРЕНЦІЇ АБО ПЕВНОГО СУПРОТИВУ З БОКУ СТАРИХ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ, БУДУТЬ ПОДОЛАНІ З ДОПОМОГОЮ ВІДПОВІДНИХ ПРОГРАМ "М.Н-О.С.М "А.-З.І.З."

Приклади (кейси) схожих рішень

Приклади успішного застосування аналогічних освітніх методик можна знайти в системі підготовки Китаю. (Приклад - "57-й Пекінський спеціалізований інститут").
Схожі елементи можна знайти в освітніх методиках елітних центрів США.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
Ні, так як голосування почнеться з 17.07.2017 року у відповідності зазначеного терміну.

Співавтори проекту

Голова правління ГО "Група розвитку українського народу" - І.К. Суворін
Голова правління ГО "Грані інтелекту" - О.В. Фурман

Фотографії