Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ДІМ УКРАЇНСЬКОЇ ДУШІ Негативний висновок

Доданий
22.10.2016
Номер
103
Соціальний захист

В серці подій, що змінили Україну
Український Дім - це символ молодої Незалежності.
Дім Української Душі - новий креативний центр розвитку культури та політично-соціальної активності.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
777 189 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Максим
Максим Шевцов
Локалізація
Печерський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Європейська площа

Проблема

Всі великі справи починаються з перших кроків. Багато чого вже зроблено, і можливо навіть працює, але сучасний світ та соціум вимагають активної динаміки та розвитку подій, а в слід за ними і наша цільова аудиторія теж потребує інформаційно-інтерактивного діалогу. Сучасний Український Дім вчиться говорити з киянами та гостями міста на всіх відомих мовах культури та духовності, допомагаючи побачити найкраще, пропонувати най якісніше, най Українське!

Мета проекту

Основна мета проекту - популяризація «Українського Дому» серед українського народу, як активного і постійно цікавого учасника соціального та культурного життя України.
Ініціація згодом традиційних заходів для залучення еліти духовно-культурного прошарку суспільства, як постійного відвідувача.
Виведення «Українського Дому» на новий комерційний рівень зацікавленості зовнішнім клієнтом, рекламодавцем, спонсором чи партнером.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

За допомогою технологіі ММТ інсталювати Дім яскравим, сучасним, гнучким в реалізаціі, універсальним в експлуатації проекційним обладнанням. За допомогою проекції ми занурюємо людей в ту реальність, яка потрібна для максимального сприйняття інформації, використовуючи не тільки технологію світла, а й психологічний аналіз цільової аудиторії, її інтересів, можливостей та поведінки.

Для кого цей проект

Через деякій час, серед киян та гостей міста Український Дім почне позиціонуватися як бренд з історії та розвитку національної культури України. Ініціація проектів в різних напрямках та форматах стане вагомою для соціально потрібної, культурно-талановитої аудиторії різного віку та інтересів. Прогнозуємі аншлаги на благодійних подіях та заходах стануть традиційними, та отримають свою постійну аудиторію.

План заходів з реалізації проекту

Розробка логістики проекта Закупівля інсталяція та тести потрібного обладнання Розробка всіх необхідних темплітів Технічна розробка та налаштування роботи ММТ Розробка фронтальної та оборотної проекції для змін конфігурацій Креативний консалтинг використовування ММТ для PR Розробка ідей подачі глобальних подій України та Світу Розробка сценарію показe медіа сітки Адаптація відео матеріалів Обслуговування та ремонт технології на протязі 12 місяців після запуску проекта

Ключові показники оцінки результату проекту

Мінімальні сфери застосування ММТ: Виставки всіх форматів Презентації всіх форматів Бізнес зустрічі різних форматів Прес-конференції Концерти Гастролі вітчизняних та європейських театрів Живі та віртуальні демонстрації Виступи артистів різного жанру Соціально рекламні відео звернення Соціально патріотичні інформаційні зверненя Динамічні декорації сцени Реклама та оформлення презентацій Освітні семінари, конференції, тренінги Освітні або розважально-постановочні проекти для дітей

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Кожна з локацій в Українському Домі виконує свої маркетингові завдання, і з кожною пов'язаний автономний PR проект ММТ. Але для чіткого виконання плану та скорих позитивних результатів, необхідно запуск проектів робити паралельно один одному, найкраща реклама та інформація поширюється від людей до людей. Підготовленний та оновлений Дім Української Душі не тільки зацікавить, а ще й здивує Українське суспільство сміливим-технологічним-яскравим та головне потрібним соціальним проектом.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".