Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Дитячий майданчик особливих діток ВСМРД "Пролісок" Реалізований

Доданий
23.10.2016
Номер
105
Соціальний захист

У Святошинському районі існує Відділення соціально-методичної реабілітації дітей з інвалідністю, за адресою вул.Чаадаєва, 3. Територія центру зовсім не облаштована для прогулянок дітей на вулиці. Запропонований мною варіант дитячого майданчику не тільки для дозвілля а й для проведення інтерактивних ігор та реабілітаційних моментів.

Бюджет
488 300 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Святошинський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Нікольська Борщагівка

Проблема

На території центру для дітей з інвалідністю повністю відсутні ігрові дитячі майданчики. Діти центру не мають змоги повноцінно проводити час для прогулянок на свіжому повітрі. Територія центру зовсім не обладнана для відвідування його дітей з інвалідністю.

Мета проекту

Допомогти працівникам центру повноцінно проводити прогулянки на свіжому повітрі, які дозволять розширити роботу з дітьми та будуть сприяти їх розвитку, соціалізації, адаптації.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення та облаштування розвиваючого ігрового дитячого майданчику для дітей з інвалідністю на території центру. Спеціальні розроблені елементи майданчику дозволять вихователям використовувати прогулянку для проведення інтерактивних ігор та реабілітації.

Для кого цей проект

Для дітей з інвалідністю, які відвідують Відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки.

План заходів з реалізації проекту

Підготовчі роботи на території, закупка та встановлення елементів дитячого майданчика, облаштування та озеленення території центру.

Ключові показники оцінки результату проекту

Втілення інклюзивних програм для дітей з інвалідністю, їх соціалізація, адаптація. Проведення реабілітації та інтерактивних ігор дітей з особливостями на свіжому повітрі.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://www.facebook.com/PlaygroundForDisabledChildren/?__mref=message_bubble


Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".