Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ІНКЛЮЗИВНИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК Реалізований

Доданий
24.10.2016
Номер
109
Соціальний захист

Створення дитячого майданчику для дітей з інвалідністю у парковій зоні Святошинського району м.Києва. Особливі діти отримають можливість з користю проводити час на свіжому повітрі, буде можливість проводити інтерактивні ігри та інші розвиваючі вправи. Також такий майданчик дасть можливість більшого спілкування між здоровими дітками та особливими.

Бюджет
804 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Святошинський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Борщагівка

Проблема

Повністю відсутня інфраструктура дитячих майданчиків для дітей з інвалідністю. Такі діти мало спілкуються, замкнуті, соціально не адаптовані.

Мета проекту

Допомогти родинам, які виховують дітей з інвалідністю, соціально адаптувати та соціліазувати свої діток, знайомити з навколишнім світом, разом проводити відпочинок та заняття. Також даний проект дасть можливість звичайним діткам розуміти, що ми всі різні.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Створення інклюзивного ігрового майданчика для відпочинку, інтерактивних ігор, реабілітації, соціалізації особливих діток.

Для кого цей проект

Для дітей з інвалідністю та їх родин.

План заходів з реалізації проекту

Підготовчі роботи, доставка та встановлення елементів дитячого майданчику, оздоблення та озеленення території.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціалізація , дозвілля дітей з інвалідністю, поліпшення їх фізичного розвитку. Проект надасть можливість особливим діткам находити нових друзі.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://www.facebook.com/mi.razom/photos/?tab=album&album_id=780980778691876

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".