Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Русанівка" - затишний та безпечний мікрорайон Негативний висновок

Доданий
24.10.2016
Номер
110
Безпека

Запровадження системи відеоспостереження на "Русанівці" шляхом встановлення відокамер на кожному з 5 мостів, пішоходних переходах, перехрестях та спусках в "зелену зону". Зазначене дозволить суттєво підвищети рівень громадської безпеки та здійснення профілактики дорожньо-транспортних пригод. Пропонується закупити та встановити 50 вебкамер.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Русанівка

Проблема

Русанівка є об`єктом постійної уваги кримінальних елементів. Рівень злочинності у місті є дуже високим, особливо це відчулось з моменту початку проведення антитерористичної операції, оскільки кримінальні елементи мігрували зі сходу країни. Також, у 2017 році запоановано проведення пісенного конкурсу Євробачення на лівому березі міста (поруч з Русанівкою), що призведе до збільшення туристів та в свою чергу, підвищення активності кримінальних елементів.

Мета проекту

Підвищети безпеку мешканців, комфортність проживання, профілактика вчинення адміністративних правопорушень та злочинів. Реалізація проекту також призведе до підвищення рівня задоволеності громадян проживанням у місті.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Закупити та встановити 50 вебкамер з достатньою здатністю спостереження в умовах відсутності освітлення на всіх мостах Русанівки, пішохідних переходах, перехрестях доріг та спусках в "зелену зону". Також необхідно закупити роботи щодо обладнання камер відповідними адаптерами, підключення до джерел струму, підключення камер до мережі, послуги із зберігання даних.

Для кого цей проект

Цей проект є кроком для підвищення безпеки мешканців як Русанівки так і всього міста та туристів. Підключення камер відеоспостереження до систем поліції додатково дозволить оперативніше реагувати на правопорушення та вживати заходів стосовно недобросовісних власників транспортних засобів, що неможливо без відеоспостереження, що працює в автоматичному режимі.

План заходів з реалізації проекту

1. Закупівля веб камер в кількості 50 од.
2. Розробка детального плану встановлення камер.
3. Закупівля послуг із встановлення веб камер та їх функціонування.
4. Забезпечення проведення формальних процедур пов`язаних з використанням в роботі сигналу від вебкамер правоохоронними органами.
5. Закупівля послуг із збереження отриманого від вебкамер сигналу.
6. Закупівля послуг пов`язаних з передаванням сигналу до мережі Інтернет з метою організації доступу до сигналу мешканців.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Економічні - збільшення надходжень до бюджету міста у зв`язку з розвитком бізнесу на безпечній та комфортній для життя і співіснування території та розвитком туризму.
2. Соціальні - зниження кількості правопорушень та підвищення зодоволеності мешканців.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Недосконалість чинного законодавства, що може призвести до зволікань реалізації проекту на всіх його етапах.

Приклади (кейси) схожих рішень

У будь-якому розвинутому місті (особливо в мегаполісах) існують системи відеоспостережень за громадськими місцями, що неодноразово доказали свою ефективність. Для прикладу, встановлення лише кількох камер у 2016 році, що працюють в автоматичному режимі Національною поліцією, лише за добу зафіксували величезну кількість порушень правил дорожнього руху.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".