Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Екологічна терморегуляція в будинку. Негативний висновок

Доданий
24.10.2016
Номер
112
Комунальне господарство, енергозбереження

Відпрацювати та належним чином оформити технологію утеплення фасадів будівель. Технологія передбачає покриття пінопласту плитками газобетону. Пінопласт захищений від спеки не буде виділяти стирол. Люди не будуть отруюватись, збільшиться довговічність і пожежна безпека. Знизиться вартість утеплення. Проект масштабується- відповідно нові робочі місця.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
544 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олег
Олег Ангел
Локалізація
Оболонський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

м. Київ

Проблема

Фасад - найбільш затратна частина утеплення будинку. В основному використовується або базальтова вата, або пінополістирол. Базальтова вата – дорога і містить канцерогенні фенол формальдегіди, що можуть з пилом, або через дифузію потрапляти в приміщення. Пінополістирол (пінопласт) абсолютно безпечний при низьких температурах, але під дією тепла розкладається на токсичний стирол. Велика кількість канцерогенів , що потрапляє в організм збільшує ймовірність онкологічних захворювань.

Мета проекту

Оскільки за даними ВОЗ. Найближчим часом, кожна третя доросла людина , в розвинутих країнах хворітиме на рак, необхідно зменшувати кількість шкідливих чинників. Мета - відпрацювати технологію виготовлення і узаконити фасадну систему, що не приноситиме шкоди киянам, буде більш дешева, довговічна, стійка до пожежі, забезпечуватиме природною прохолоду в спеку і економію енергоносіїв взимку.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

При утепленні фасадів будівель , пропонується , захищати пінополістирол тонким шаром га бетонної плити (30 мм). Пінопласт , захищений від надмірного нагрівання не буде розкладатись на стирол. Для цього потрібно порізати газобетонні блоки Д300 або Д400 на пластини, приклеїти їх до пінопласту, і зафіксувати на фасаді. Всі компоненти такого сендвичу добре відомі. Легко вирахувати їх технічні і тепло-фізичні характеристики. Необхідно Технічні умови, лабораторні випробування.

Для кого цей проект

Для Киян. Реалізація проекту, покращить здоров'я і бюджет кожної сім'ї , що проживає в будинку який потребує санації. Створить нові робочі місця.

План заходів з реалізації проекту

Відпрацювання технології. Отримання ТУ на обладнання і систему. Утеплення демонстраційного будинку. Масштабування проекту.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, збереження здоров'я, створення робочих місць.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Будівельники, по суті консерватори,

Приклади (кейси) схожих рішень

Утеплення по системі "Поліфасад" - гірше по всіх пказниках.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".