Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Мобільний комплект "Відкрита сцена" Брав участь

Доданий
27.10.2016
Номер
119
Культура, туризм

Мобільний комплект "Відкрита сцена" відкриває безмежні можливості для організації та проведення масових заходів на відкритих майданчиках і має все необхідне технічне обладнання для проведення середньостатистичного районного заходу.

Бюджет
982 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Юрій
Юрій Лєсков
Район
Святошинський

Опис

Проблема

Відсутність в районі комплекту мобільної сцени. Велика вартість оренди обладнання або придбання існуючих мобільних сцен-причепів обмежує кількість проведених в районі культурно-мистецьких заходів.

Мета проекту

Забезпечити сучасну мобільну матеріально-технічну базу для проведення центральних районних масових заходів. Надати можливість публічного прояву своїх талантів членам місцевої громади.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Реалізація Проекту Мобільний комплект "Відкрита сцена" дозволяє отримати бюджетне рішення повного робочого комплекту: сцена, звук, світло, енергозабезпечення в одному мобільному причепі, що одразу вирішує питання зберігання, транспортування та організації робочих місць персоналу.

Для кого цей проект

Мобільний комплект "Відкрита сцена" задовольняє потреби фактично всіх вікових і соціальних груп громади. Культурно-мистецькі заходи для дітей та дорослих: концерти, конкурси, фестивалі. Проведення урочистих заходів, нагороджень, громадських слухань та інше.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання обладнання.
2. Виготовлення причепа-трансформера.
3. Інсталяція обладнання.
4. Навчання персоналу.
7. Початок планової роботи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення рівня охоплення мешканців району культурно-мистецькими, освітньо-виховними та спортивними заходами.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення цін на товари та послуги в Україні.

Приклади (кейси) схожих рішень

Є приклади мобільних сцен-причепів, але це тільки сцена без необхідного світлового, звукового, інфраструктурного обладнання та приладів енергозабезпечення.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".