Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Пілотний проект «Комплекс заходів покращення життя у Дарницькому районі міста Києва» Негативний висновок

Доданий
31.10.2016
Номер
128
Культура, туризм

Інформаційні комплексні заходи розвитку діяльності підприємств і організацій Дарницького району, забезпечення комфортних умов життя населення. По кожному підприємству та організації надаються техніко-економічні обґрунтування розвитку з визначенням додаткових робочих місць, внесок у бюджет, необхідних коштів інвестиційних, терміни окупності.

Бюджет
960 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Анатолій
Анатолій Ярусевич
Район
Дарницький

Опис

Проблема

Відсутні інформаційні систематизовані пропозиції комплексного розвитку галузей діяльності Дарницького району по забезпеченню високого рівня життя населення та методи розвинутої повної інформації, можливостей успішного розвитку Дарницького району для залучення інвестицій, виконанню означеного. Впровадження реальних пропозицій Пілотного проекту (ПП) є вклад у початковий значний розвиток Української Держави, з налагодженням справи миролюбності та доброзичливості у світовому суспільстві.

Мета проекту

Реалізація можливостей Дарницького району бути зразково-показовим в розвитку Української Держави. Початковий можливий розвиток Дарницького району є важливою загальнодержавною справою і внесок в діяльність миролюбних сил світу.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Першочергово створюється постійно діюча ініціатива група з необхідним приміщенням, обладнанням та фінансовим забезпеченням, розробляється та погоджується з райдержадміністрацією та необхідними організаціями району.

Для кого цей проект

Організація можливості реалізації покращення умов життя дарничан впровадженням пропонуємого комплексу заходів (якісного житлового обслуговування за рахунок інвестиційних заходів по значному енергозбереженню і зменшенню затрат; працевлаштування на Дарницьких підприємствах з ліквідацією поїздок в перевантаженому міському транспорті і звільнення часу для відпочинку, покращення екології району та благоустрій та інше).

План заходів з реалізації проекту

В процесі розробки видаються частково інформативні матеріали (випуски буклетів «Дарниця – погляд в майбутнє», альбомів «Мальовнича Україна», альманахів «Правда про Україну»), проводяться конференції, семінари, форуми, наради за круглим столом, творчі зустрічі та інше.

Ключові показники оцінки результату проекту

Комплекс необхідних заходів визначаються при розробці ПП на громадських розглядах та обговореннях.
Основним при розробці проекту є: відновлення минулої діяльності передових підприємств з збереженням кваліфікованого персоналу, визначення збуту їх продукції, екологічні заходи, озеленення території, переробка побутових відходів, додаткові надходження в бюджет, подальший значний розвиток освіти, туризму по ознайомленню з можливостями розвитку Дарниці, з залученням інвесторів для цього розвитку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Головне завдання ПП – протидіяти сфабрикованій означеній агресивній інформації, розповсюдженій в Україні і за її межами, надати правдиву інформацію, яка доведе можливості початкового розвитку Дарницького району, а далі Києва і всієї України, як повноцінної миролюбної Європейської держави.

Приклади (кейси) схожих рішень

Можливість здійснення рішень ПП підтверджує трирічна діяльність Дарницького університету третього віку (ДУТВ). Пропонуємі рішення ПП відновлюють інтенсивний розвиток додатковим залученням до цієї справи всеукраїнських та міжнародних прогресивних кіл суспільства активно налагодженою інформацією по ознайомленню з можливостями Дарниці, Києва та всієї України, розвитку до європейського рівня економічних досягнень.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".