Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ДокТоп (Сайт пошуку лікарів, медичних установ, діагностичних центрів) Негативний висновок

Доданий
31.10.2016
Номер
131
Охорона здоров'я

Кияни та гості столиці шукають лікарів в Інтернеті. Київ не маює єдиного сайту з такою інформацією. Кияни змушені витрачати багато часу на пошук лікарів на сайтах різних форматів, а частина лікарів досі не має своєї сторінки. Пропонується на базі проекту doctop.com.ua створити відкриту інформаційну систему пошуку лікарів та медичних установ м. Києва.

Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дарницький

Опис

Проблема

Сучасне місто потребує єдиної інформаційної бази лікарів, яке реалізують через інтернет-портал. Не всі лікарі, особливо державних медичних закладів, мають сьогодні сторінку в Інтернеті, яка допомагає киянам обрати необхідного фахівця, висловити свою оцінку роботі лікаря.

Мета проекту

Створити єдиний інформаційний портал лікарів міста Києва, який буде зручним інструментом для пошуку лікарів (державних та приватних медичних установ) пацієнтами, який стане інструментом зворотнього зв'язку лікарів з пацієнтами для покращення їх роботи.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Використати портал, що вже працює, доповнити технічне завдання та створити інформаційний ресурс лікарів міста Києва, який стане зручним інструментом пошуку лікарів киянам та гостям столиці.

Для кого цей проект

Кияни, гості столиці.

План заходів з реалізації проекту

1. Уточнення технічного завдання.
2. Доопрацювання порталу, що вже працює.
3. Розробка маркетингового плану.
4. Наповнення бази лікарів.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Кількість лікарів м.Києва на порталі ДокТоп
2. Кількість киян, які відвідують портал.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Не всі лікарі хочуть бути публічними, що не забезпечить 100% розміщення лікарів на порталі.
2. Не всі лікарі і медичні установи, особливо державної форми власності, активно використовують інтернет для розміщення повної інформації про своїх лікарів.

Приклади (кейси) схожих рішень

Готове рішення вже існує. www.doctop.com.ua Це рішення потребує незначних доопрацювань та ресурсу для заповнення бази лікарів міста Києва та перевірки її актуальності.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".