Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безкоштовна щомісячна районна газета «Оболонь NEW». Брав участь

Доданий
10.11.2016
Номер
155
IT (інформаційні технології)

Газета району конче потрібна для покращення комунікації та об’єднання соціально активних людей для сумісних проектів та заходів. На даний момент інформацію щодо важливих питань району люди не отримують, користуючись чутками. Ціль: донести в доступній формі корисну інформацію, повідомляти про події та новини району, запровадити «гарячу лінію» газети, оперативно реагуючи на проблеми.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
842 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Тетяна
Тетяна Нарожна
Локалізація
Оболонський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Весь Оболонський район

Проблема

На даний момент інформацію щодо важливих питань району люди не отримують, користуючись чутками. Люди не знають "гарячих" номерів аварійних служб, правил та нововведень, щодо ЖКГ тощо.

Мета проекту

Донести в доступній формі корисну інформацію, повідомляти про події та новини району, запровадити «гарячу лінію» газети, оперативно реагуючи на проблеми.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Щомісячна газета буде розповсюджена поштовими скриньками жителів Оболонському району. Люди отримають корисну та своєчасну інформацію щодо справ у районі, здійсниться постійна комунікація з владою щодо вирішень проблем Оболоні, важливі контакти та адреси, "гаряча лінія".

Для кого цей проект

Для всіх мешканців Оболоні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".