Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відкритий Кубок Києва з карате "SEN-BIN CUP KARATE OPEN - ОМРІЯНІ КРИЛА ПЕРЕМОГИ" Брав участь

Доданий
10.11.2016
Номер
159
Спорт

Відкритий Кубок Києва з карате "SEN-BIN CUP KARATE OPEN - ОМРІЯНІ КРИЛА ПЕРЕМОГИ" - це масштабний спортивний турнір та очікуваний виступ для всіх каратистів міста Києва та країни, а в майбутньому і світу, за умови допомоги та підтримки. Це широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом. Пропаганда здорового та активного способу життя серед дітей та молоді.

Бюджет
676 280 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Деснянський

Опис

Проблема

Спосіб життя населення України та стан сфери фізичної культури і спорту ведуть до погіршення стану здоров’я населення з різко прогресуючими хронічними хворобами серця, гіпертонію, неврозом, артритом, ожирінням тощо.
Не сформовано сталих традицій та мотивацій щодо масового спорту як важливого чинника фізичного та соціального благополуччя.
Низький рівень пропаганди в засобах масової інформації щодо усвідомлення цінності здоров’я, відповідального становлення батьків до виховання своїх дітей.

Мета проекту

Сприяти популяризації фізичної культури та спорту серед дітей та молоді. Пропагандувати здоровий спосіб життя.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Провести відкритий Кубок Києва з карате "SEN-BIN CUP KARATE OPEN - ОМРІЯНІ КРИЛА ПЕРЕМОГИ" на базі Київської міської школи вищої спортивної майстерності .Сприяти популяризації престижного виду бойового мистецтва - спортивного карате, шляхом залучення спортсменів - каратистів з високими спортивними показниками до реклами різних аспектів здорового способу життя в засобах масової інформації.

Для кого цей проект

Спортсмени міста Києва, усіх областей України, іноземних клубів. Діти, молодь та дорослі. Діти, молодь та дорослі.

План заходів з реалізації проекту

Узгодження плану проведення квітень травень. Запрошення: суддів травень, міжнародних клубів червень, клубів Києва липень, клубів з України липень, школярів Києва -вересень . Прийом заявок липень - вересень. Висвітлення в ЗМІ серпень - вересень. Турнір -30.09 - 01.10 . Підготовка спорт. споруд. Монтаж зон змагань, ВІП, нагородження - 30.09. Офіційна реєстрація - 30.09. Розміщення спортсменів, тренерів,суддів в готелях - 30.09. День змагань, нагородження - 01.10. Відїзд команд 01-02. 10.

Ключові показники оцінки результату проекту

формування позитивного іміджу м.Києів та України. Участь країн - Україна, Молдова, Білорусія, Азербайджан, Естонія, Польща, Словаччина, Чехія, Німеччина, Нідерланди, Данія, Швеція. Охоплення більше 1 000 спортсменів - каратистів.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".