Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт паркану лікарні на ДВРЗ Брав участь

Доданий
10.11.2016
Номер
162
Охорона здоров'я

Проект передбачає зведення сучасного захисного паркану навколо Київської міської клінічної лікарні №11 Дніпровського району м. Києва по вул. Рогозівській, 6.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

ДВРЗ

Проблема

Огорожа лікарні стара, не має естетичного вигляду і не виконує своєї функції, адже метал іржавий, місцями прогнив, що призводить до постійних проривів у ньому. В зв'язку з чим на території лікарні гуляють бродячі собаки, які неодноразово кусали медперсонал та пацієнтів. В нічний час групи молодиків безперешкодно потрапляють на територію лікарні, розпивають спиртні напої та порушують лікувальний режим, а також завдають шкоди майну лікарні.

Мета проекту

Збереження території лікарні від пограбувань та безпорядків в нічний час, а також захистити від бродячих собак пацієнтів та співробітників лікарні

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Впровадження проекту «Капітальний ремонт паркану лікарні на ДВРЗ» дозволить лікарні виконувати повноцінно свою функцію як лікувального закладу, та створить пацієнтам комфортні умови перебування на лікуванні.

Для кого цей проект

Даний проект розрахований на пацієнтів лікарні в т.ч. ветеранів війни та учасників АТО

План заходів з реалізації проекту

Капітальний ремонт (кошторис додається)

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічні: збереження майна
Соціальні: забезпечення комфортних умов перебування пацієнтів лікарні і як результат прискорення одуження, а також захист співробітників.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".