Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безкоштовний Спорт Дітям Брав участь

Доданий
10.10.2016
Номер
17
Спорт

Проект дозволить розширити мережу діючих безкоштовних спортивних клубів «Сильна Нація» в Дарницькому районs. Дозволить зробити ремонти в приміщеннях, придбати необхідні меблі та спортивне обладнання. Створити можливості при яких діти будуть займатися БЕЗКОШТОВНО! Встановити спортивний майданчик парку «Партизанської Слави» в Дарницькому районі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
405 052 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Дарницький р-н

Проблема

1.Низький рівень доступності, щодо фізичного виховання та занять спортом.2.Дитячий алкоголізм.40% дітей у віці від 14 до 18 років у нашій країні залежні від алкоголю! Україна займає в світі (дані ВООЗ): Перше місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму.
3.Погіршення стану здоров"я населення та спортивних показників спортсменів.4.Відсутність достатньої спортивної інфраструктури.Молодь не має можливості вести здоровий спосіб життя та урізноманітни своє дозвілля.

Мета проекту

Метою цієї програми є розширення мережі безкоштовних спортивних клубів. Розвиток спортивної інфраструктури, а саме: ремонт безкоштовного спортивного клубу в Дарницькому районі. Закупівля будівельних матеріалів,спортивного обладнання та інвентарю. Створення умов та можливості займатися спортом всім дітям до 14 років–БЕЗОПЛАТНО!Проведення спортивного фестивалю з відкритими тренуваннями та змаганнями в парку "Позняки" в Дарницькому районі.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Відкрити мережу дитячих безкоштовних спорт клубів,в яких діти з 6-14 років зможуть займатися безкоштовно! В місяць буде проводитися безкоштовні тренування для більш ніж 800 дітей Дарницького району (Тростянецька 6Г).Провести спортивний фестиваль з відкритими тренуваннями та змаганнями в парку «Позняки» в Дарницькому районі. Цей фестиваль зможуть відвідати 3 000 – 4000 громадян.

Для кого цей проект

Цей проект для дітей та підлітків Дарницького району міста Києва.

План заходів з реалізації проекту

В Дарницькому районі (вул.Тростянецька 6Г):
-заміна вікон;
-закупівля та установка вхідних дверей, умивальника, теплової завіси;
-придбання спортивного обладнання та інвентарю;
-проведення спортивного фестивалю-відкритих тренувань та змагань в парку "Позняки",закупівля спортивних матів для проведення регулярних фестивалів і організації заходів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Відкриття безкоштовних дитячих СК «Сильна Нація» сприятиме збільшенню кількості дітей Дарницького району в місяць, які безкоштовно зможуть займатися спортом. Збільшення кількості спортсменів та любителів активного відпочинку, які зможуть тренуватися на спортмайданчиках в парках «Партизанської Слави» та «Воїнів Інтернаціоналістів». За попередніми розрахунками таку можливість отримають більш ніж 20 000 чоловік на місяць.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Істотні ризики у реалізації даного проекту – відсутні!

Приклади (кейси) схожих рішень

Проект «Безкоштовний Спорт Дітям» від «БФ» Сильна Нація»
Перший такий дитячий безкоштовний спорт клуб:
В Дарницькому районі, за адресою вул.Тростянецька 6Г (другий поверх) Протягом року в ньому тренуються понад 70 дітей абсолютно безкоштовно. Поруч з клубом, ми встановили 3 спортивних майданчики (воркаут, волейбол, футбол) Висадили більше ніж 50 дерев.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".