Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивний майданчик для всіх: від великих до малих! Брав участь

Доданий
15.11.2016
Номер
180
Спорт

Спортивні майданчики – це чудове місце для захоплюючого дозвілля дітей, зона комфорту та здоров’я, де можна активізувати свою рухову діяльність, граючись, зняти статичну напругу і просто весело провести свій час.
Майже кожен учень школи № 119 мріє про новий спортивний майданчик, який буде обладнаний за останніми новітніми технологіями.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
435 450 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Катерина
Катерина Іванкова
Локалізація
Деснянський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Троєщина

Проблема

Більшість спортивних ігрових майданчиків, якими облаштовані навчальні заклади, на жаль, не відповідають сучасним вимогам суспільства, а іноді знаходяться в аварійному стані. Тому проблема облаштування таких майданчиків є пріоритетною для шкіл задля підтримання у дітей здорового способу життя.

Мета проекту

Найголовніша мета проекту – зацікавити дітей різних вікових категорій спортивними іграми, прививати культуру активного та здорового відпочинку.
Спортивні майданчики повинні бути багатофункціональними і безпечними, відповідати стандартам якості. Більше того, вони повинні забезпечити дитині змістовне і цікаве дозвілля, яке сприятиме її фізичному й розумовому розвитку, а також соціальній адаптації.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо замінити асфальтне покриття майданчиків на сучасне штучне покриття, оснастити майданчики новими огороджувальними сітками. Один із майданчиків облаштувати під футбольне поле, інший – під зону спортивного відпочинку.

Для кого цей проект

Для учнів школи, дітей мікрорайону, прилеглого до навчального закладу, а також всіх небайдужих до здорового способу життя.

План заходів з реалізації проекту

1. Розробка проекту спортивних майданчиків.
2. Консультативні роботи з фірмою-підрядником.
3. Демонтаж старого обладнання та покриття майданчиків.
4. Встановлення нової огорожі, нового обладнання та облаштування штучного покриття майданчиків.
5. Урочисте відкриття спортивних майданчиків.

Ключові показники оцінки результату проекту

На наш погляд, соціальний показник є найголовнішим в оцінці результату проекту, адже, безумовно, буде підвищений рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, активізується мотивація здорового способу життя, учні будуть зацікавлені новими видами роботи на уроках фізичної культури, штучне покриття зменшить ризик травмування тощо.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність фінансування

Приклади (кейси) схожих рішень

Діяльність Фонду Кличка, а саме проект «Клич друзів – граймо разом!», який допомагає навчальним закладам отримати сучасні спортивні майданчики.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".