Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Вікна в школі № 285. Енергоефективність та енергозбереження сучасної освіти Реалізований

Доданий
16.11.2016
Номер
183
Комунальне господарство, енергозбереження

Наша школа відбудована у 1989р. і, на жаль, на сьогодні вже дуже потребує заміни старих дерев'яних вікон на більш ефективні - нові енергозберігаючі металопластикові вікна.
З кожним роком, в період опалювального сезону, все більш гостро стає питання щодо створення комфортних умов навчання і праці наших дітей, вчителів, а саме - їх перебування в затишних теплих кабінетах та коридорах.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
998 415 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський

Опис

Проблема

Проблема-застарілі вікна у багатьох класах, на коридорах, сходах, у медпункті, в столовій. Стан цих вікон жахливий. Деякі забиті цвяхами, бо не закриваються; деякі замінені із залишків битого. Адміністрація школи, цю проблему вирішує шляхом заклеювання плівкою, це підвищує темп-ру лише на 1-2 0С. Коли темп-ра знижується до -10 0С, а на вихідні, канікули ще й знижується темп-ра подачі тепла в школу, ми маємо максимум +15 0С. У цей період завжди підвищується рівень захворювання учнів на 10-15%.

Мета проекту

Метою проекту є створення комфортних умов для праці і навчання дітей та педагогів цього закладу.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Заміна застарілих вікон. Це допоможе знизити тепловитрати у зимовий період за рахунок раціонального і ефективного використання тепла, знизить показники шумоізоляції, підвищить рівень здоров’я учнів, вчителів, поліпшить мікроклімат у школі, покращить естетичний вигляд будівлі навчального закладу.

Для кого цей проект

Впершу чергу для учнів (922 особи), щоб здійснити іх мрію про сучасний, комфортний та відповідаючий всім санітарно-гігієнічним нормам заклад, для педагогічного колективу школи, щоб їм було затишно і комфортно працювати та для батьків учнів, щоб вони не хвилювалися за протяги, за перебування дітей в неналежних умовах праці і навчання.

План заходів з реалізації проекту

1. Демонтаж старої конструкції вікон
2. Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон, підвіконників, зливів.
3. Облаштування відкосів (за рахунок батьків)
4. Вивіз демонтованих вікон (за рахунок батьків)

Ключові показники оцінки результату проекту

Свідоме ставлення до проблем економного енергоспоживання, надасть підростаючому поколінню звички щодо ефективного енергозбереження, і використання енергоресурсів у школі та вдома.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики можуть бути тільки у разі різкого падіння гривні і підвищення цін виробником.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".