Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення Центру АРТ- Реабілітації для дітей особливої уваги Брав участь

Доданий
17.11.2016
Номер
185
Освіта

МР "Здорова Україна" спільно з відомими художниками і психологами створює центр арт-реабілітації з інтерактивним обладнанням для дітей особливої уваги (дітей з особливими можливостями, дітей-сиріт, дітей переселенців із зони АТО, дітей-учасників АТО). «Кольорова Україна»-це серія унікальних майстер-класів по АРТ ТЕРАПІЇ для дітей. Відео по реабілітації дітей будуть розповсюджені по всій Україні.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
994 090 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький

Опис

Проблема

Діти особливої уваги дуже часто не можуть знайти себе в подальшому житті та соціумі, не мають соціальних навичок. В кожній школі Дарницького району знаходиться близько 50-70 дітей переселенців зони АТО, які пережили тяжкі психічні потрясіння під час воєнних дій на Донбасі.
А також, багато дітей з малозабезпечених сімей, дітей з неповним складом сім'ї, дітей з особливими потребами. Всі вони потребують реабілітації та адаптації у суспільстві, а також соціального та творчого розвитку.

Мета проекту

Оздоровлення та реабілітація діти особливої уваги зовсім новими методами арт- терапії в Дарницькому районі. Створення відеороликів для навчання та проведення майстер-класів по арт-терапії по всій Україні, завдяки інтерактивній телестудії. Онлайн трансляція майстер-класів в прямому ефірі. Розміщення та розсилка навчальних відео роликів в соцмережах та по соціальним, освітнім і реабілітаційним центрам.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

В центрі арт-реабілітації із інтерактивним обладнанням відбудеться серія унікальних майстер-класів та арт-практик для дітей особливої уваги. На базі Арт-центру буде створена інтерактивна телестудія, де діти та майстри будуть створювати витвори мистецтва та навчальні відео-сюжети із арт-практикою.Серед робіт, створених дітьми, будуть створені арт-виставки. Відмінний результат арт-реабілітації досягнуто в школі- інтернаті №12 для дітей із аутизмом.

Для кого цей проект

Центр реабілітації буде створений для дітей особливої уваги (дітей з особливими можливостями, дітей-сиріт, дітей переселенців із зони АТО, дітей-учасників АТО). Будуть охоплені всі інтернати Дарницького району м.Києва, відео та сюжети з арт-практик побачать люди з усієї України. Для Мін.освіти та соц.політики, для місцевих, обласних управлінь освіти, та медичних установ, працюючих по реабілітації дітей.

План заходів з реалізації проекту

1) Буде здійснений ремонт приміщення.
2) Купівля обладнання та матеріалів для творчості, меблі, художні матеріали, а також сучасне інтерактивне та відео обладнання.. Оголошення та прийом дітей до центру. Розклад занять центру.
3) Проведення мастер класів арт-терапії із дітьми. Зйомки фільму
4) Проведення арт-виставок «Кольорова Україна» робіт дітей для ознайомлення всіх жителів Києва.
5) Створення та поширення навчальних відеороликів з майстер класів по арт-терапії по реабілітації дітей.

Ключові показники оцінки результату проекту

1)Буде проведено 120 майстер класів по арт-терапії для дітей особливої уваги.2)Очікується покращення психологічного стану дітей на 50%.3)Будуть оздоровлені до 4000 дітей Дарницького району, що дозволить зекономити до 2 млн. бюджетних коштів на підтримку дітей особливої уваги.4)Буде знято до 20 навчальних відео по арт-терапії, які будуть розповсюджені по всій Україні. 5)Самофінансування арт-центру за рахунок реалізації дитячих робіт на аукціонах.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Проект не передбачає перешкод або ризиків, адже має за мету покращити існуючі умови навчання та розвитку дітей.
Відео майстер-классу детей из зоны АТО в СШ№316 -
https://www.youtube.com/watch?v=LG2GwLJpeNw
-Троянди з капусти - https://www.youtube.com/watch?v=FdcKztW8fFw
Видео- мастер классов Арт терапии (интернат №12):

Приклади (кейси) схожих рішень

Завдяки майстер классам, діти можуть відчути себе великими художниками, які створюють шедеври за 15- 20 хв. Арт-табір "Мальовнича Україна" по психологічній реабілітації працював для дітей усе літо . На кожному майстер-класі створювався витвір мистецтва і з них організована виставка.
Результатом арт-табору стала виставка картин " Мальовнича Украина", яка буде экспонована в Києві і найбільших містах України и відеофільм «Мальовнича Україна».

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".