Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення Центру АРТ- Реабілітації для дітей особливої уваги Брав участь

Доданий
17.11.2016
Номер
185
Освіта

МР "Здорова Україна" спільно з відомими художниками і психологами створює центр арт-реабілітації з інтерактивним обладнанням для дітей особливої уваги (дітей з особливими можливостями, дітей-сиріт, дітей переселенців із зони АТО, дітей-учасників АТО). «Кольорова Україна»-це серія унікальних майстер-класів по АРТ ТЕРАПІЇ для дітей. Відео по реабілітації дітей будуть розповсюджені по всій Україні.

Бюджет
994 090 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Станислав
Станислав Липовський
Район
Дарницький

Опис

Проблема

Діти особливої уваги дуже часто не можуть знайти себе в подальшому житті та соціумі, не мають соціальних навичок. В кожній школі Дарницького району знаходиться близько 50-70 дітей переселенців зони АТО, які пережили тяжкі психічні потрясіння під час воєнних дій на Донбасі.
А також, багато дітей з малозабезпечених сімей, дітей з неповним складом сім'ї, дітей з особливими потребами. Всі вони потребують реабілітації та адаптації у суспільстві, а також соціального та творчого розвитку.

Мета проекту

Оздоровлення та реабілітація діти особливої уваги зовсім новими методами арт- терапії в Дарницькому районі. Створення відеороликів для навчання та проведення майстер-класів по арт-терапії по всій Україні, завдяки інтерактивній телестудії. Онлайн трансляція майстер-класів в прямому ефірі. Розміщення та розсилка навчальних відео роликів в соцмережах та по соціальним, освітнім і реабілітаційним центрам.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

В центрі арт-реабілітації із інтерактивним обладнанням відбудеться серія унікальних майстер-класів та арт-практик для дітей особливої уваги. На базі Арт-центру буде створена інтерактивна телестудія, де діти та майстри будуть створювати витвори мистецтва та навчальні відео-сюжети із арт-практикою.Серед робіт, створених дітьми, будуть створені арт-виставки. Відмінний результат арт-реабілітації досягнуто в школі- інтернаті №12 для дітей із аутизмом.

Для кого цей проект

Центр реабілітації буде створений для дітей особливої уваги (дітей з особливими можливостями, дітей-сиріт, дітей переселенців із зони АТО, дітей-учасників АТО). Будуть охоплені всі інтернати Дарницького району м.Києва, відео та сюжети з арт-практик побачать люди з усієї України. Для Мін.освіти та соц.політики, для місцевих, обласних управлінь освіти, та медичних установ, працюючих по реабілітації дітей.

План заходів з реалізації проекту

1) Буде здійснений ремонт приміщення.
2) Купівля обладнання та матеріалів для творчості, меблі, художні матеріали, а також сучасне інтерактивне та відео обладнання.. Оголошення та прийом дітей до центру. Розклад занять центру.
3) Проведення мастер класів арт-терапії із дітьми. Зйомки фільму
4) Проведення арт-виставок «Кольорова Україна» робіт дітей для ознайомлення всіх жителів Києва.
5) Створення та поширення навчальних відеороликів з майстер класів по арт-терапії по реабілітації дітей.

Ключові показники оцінки результату проекту

1)Буде проведено 120 майстер класів по арт-терапії для дітей особливої уваги.2)Очікується покращення психологічного стану дітей на 50%.3)Будуть оздоровлені до 4000 дітей Дарницького району, що дозволить зекономити до 2 млн. бюджетних коштів на підтримку дітей особливої уваги.4)Буде знято до 20 навчальних відео по арт-терапії, які будуть розповсюджені по всій Україні. 5)Самофінансування арт-центру за рахунок реалізації дитячих робіт на аукціонах.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Проект не передбачає перешкод або ризиків, адже має за мету покращити існуючі умови навчання та розвитку дітей.
Відео майстер-классу детей из зоны АТО в СШ№316 -
https://www.youtube.com/watch?v=LG2GwLJpeNw
-Троянди з капусти - https://www.youtube.com/watch?v=FdcKztW8fFw
Видео- мастер классов Арт терапии (интернат №12):

Приклади (кейси) схожих рішень

Завдяки майстер классам, діти можуть відчути себе великими художниками, які створюють шедеври за 15- 20 хв. Арт-табір "Мальовнича Україна" по психологічній реабілітації працював для дітей усе літо . На кожному майстер-класі створювався витвір мистецтва і з них організована виставка.
Результатом арт-табору стала виставка картин " Мальовнича Украина", яка буде экспонована в Києві і найбільших містах України и відеофільм «Мальовнича Україна».

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".