Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Арт-фестиваль "Голосієво сповнене кольорів" Брав участь

Доданий
11.10.2016
Номер
19
Культура, туризм

На базі дитячої художньої школи №9 створена група із чотирьох молодих художників. Ця ініціативна група пропонує цикл майстер-класів по виготовленню ляльок, сувенірів, поробок, паперопластики, живопису. Заходи на яких будуть представлені майстер-класи:до Дня Києва-2017 та Дня Незалежності-2017

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
21 926 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Заболотна
Заболотна Ігорівна
Локалізація
Голосіївський

Опис

Проблема

Створення святкового настрою, арт-терапія, звільнення громадян від стресових ситуацій. Відволікання дітей від телевізора і комп"ютерних ігр і занурення їх у прекрасний світ мистецтва.

Мета проекту

Гармонізація суспільних відносин. Арт-терапія. Формування естетичного смаку у громадян.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Придбання необхідного обладнання для проведення майстер-класів: банер для рекламування заходу; розкладні туристичні меблі у чохлах для швидкого і мобільного пересування (стіл,стільці). Набори для творчості: гофрокартон великого формату, акрилові та гуашеві фарби,картон-папір кольоровий, олівці,фломастери,пластилін,кольорові шнури,фетр,клей. Найм перевізника.

Для кого цей проект

Мешканці Голосіївського району м. Києва, громада Києва.

План заходів з реалізації проекту

Закупівля необхідного обладнання.
Закупівля товарів для творчості.
Укладання двох договорів з перевізником обладнання на заходи проекту маршрутом: вул. Ю. Смолича,4 до парку ім. М. Рильського та у зворотньому напрямку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Це соціальний проект. Він не пренесе економічної користі, але це приємні емоції, святковий настрій, арт-терапія, звільнення громадян від стресових ситуацій, які переслідують їх у мегаполісі. Занурення у прекрасний та фантастичний світ мистецтва.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Несприятливі погодні умови-сильні дощі,зливи.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".