Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Нове життя для старого дитячого садочку №389" Брав участь

Доданий
20.11.2016
Номер
196
Освіта

Капітальний ремонт санітарно-технічних приміщень ( пральня, харчоблок, санвузли, спортивна зала) у ДНЗ №389 необхідний для забезпечення належних умов перебування вихованців у садочку. Стан даних приміщень, в яких не проводилось ремонту з часів заснування садочку, або проводилися часткові косметичні ремонти, не відповідає санітарним нормам.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
687 957 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Світлана
Світлана Медведенко
Локалізація
Голосіївський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Мишоловка

Проблема

ДНЗ № 389 побудований у 1962 році і належить до комунальної власності м. Києва. Всі ці роки даному закладу не приділялась належна увага, щодо підтримки дитячого садочку в належному стані. ДНЗ № 389 потребує вирішення багатьох проблем, та насамперед ремонту санітарно-технічних приміщень: пральні, де від сирості з'явилась пліснява і грибок, харчоблоку, спортивної зали, санвузлів у кількох групах.

Мета проекту

Необхідність реалізації даного проекту полягає в тому, що садочок відвідує 150 діток, не лише з мікрорайону Мишоловка, а й з Корчуватого, Пирогова та пр-та Науки. Діти повинні знаходитись в належних умовах, які повністю відповідають санітарним нормам і не несуть загрози їхньому життю і здоров'ю, тим більше, що це об'єкти, які мають найважливіше значення у забезпеченні життєдіяльності садочку - здорове харчування, чиста стерильна білизна, безпечне фізичне виховання.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Для вирішення доної проблеми пропонується:
- повний або частковий ремонт харчоблоку;
- повний ремонт пральні;
- повний або частковий ремонт спортивної зали;
- повний ремонт санвузлів;

Для кого цей проект

Цей проект створено для забезпечення належних умов перебування і виховання найменших мешканців (діток 2-6 років) мікрорайонів Мишоловка, Корчувате, Пирогів як в теперішній час, так і в майбутньому.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Підвищення рівня інфляції у 2017 році.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".