Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Народний телемайданчик «ДАР-ТВ» з дитячою телешколою «Від А до Я» Брав участь

Доданий
23.11.2016
Номер
205
Освіта

Молодіжний рух "Здорова Україна" створює Народний телемайданчик «ДАР-ТВ» з дитячою телешколою «Від А до Я» для дітей Дарницького району спільно з відомими тележурналістами, артистами і режисерами. «ДАР-ТВ» - це майданчик для онлайн спілкування мешканців Дарниці з представниками влади і швидкого вирішення проблем району.

Бюджет
993 420 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Станислав
Станислав Липовський
Район
Дарницький

Опис

Проблема

Оперативне висвітлення проблем Дарницького району з прямими ефірами в режимі онлайн на народному майдані "ДАР -ТВ" з представниками влади, депутатами і публічними людьми. В районі багато проблем, які треба вирішувати оперативними журналістськими діями. Швидко і своєчасно. Залучення дітей і молоді до вирішення життєвих проблем району. Високий рівень продажу алкоголю та тютюну молоді та його зловживання потребує оперативного суспільного втручання.

Мета проекту

Вирішити важливі гострі питання в районі з допомогою народного телемайданчика «ДАР-ТВ» разом з представниками влади в прямому ефірі. Висвітлити соціальне,культурне життя району, обізначити гарячі точки і події. Пропаганда ЗСЖ (здоровий спосіб життя) серед молоді. Боротьба з деструктивними явищами такими як: алкоголізм, паління, наркоманія. Спільна робота дитячої телешколи і «ДАР-ТВ» допоможе дітям опанувати нові тв- професії і дати можливість створювати свої ТВ- передачі.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

НТ "Дар -ТВ" з онлайн трансляцією спілкування мешканців в прямому ефірі з представниками влади і депутатами в режимі "запитання-відповідь",з подальшим контролем виконання обіцянок.Спільна робота дитячої телешколи на базі «ДАР-ТВ» дозволить пропагувати ЗСЖ і боротися з дитячим алкоголізмом, палінням і наркоманією.
В телешколі "Від А до Я" діти з співробітниками Дар-Тв будуть знімати свої телепередачі. Опанують спеціальності: Тележурналіст,Телеведучий,Відео-оператор і Відео-монтажер.

Для кого цей проект

- Народний майданчик для всіх мешканців Дарницького району.
- Телешкола "Від А до Я" для дітей району від 9 до 17 років.

План заходів з реалізації проекту

1) Ремонт приміщення. 2) Створена телестудія для тренувань дітей і проведення онлайн трансляцій.3) Створена майстерня відеомонтажу і студія звукозапису. 4) Купівля відео та аудіо обладнання, матеріалів, меблі для студії. 5)Оголошення та прийом дітей до Телешколи.6) Проведення занять з дітьми за спеціальностями та майстер класів.Зйомки фільмів.7) Створення відео передач на Дар ТВ та вихід в прямий ефір.6) Поширення відеороликів на ЮТУБІ і соціальних мережах.

Ключові показники оцінки результату проекту

1)Проведення більше 100 занять з дітьми в телешколі за спеціальностями.2)Створено 15 дитячих відеороликів і своїх програм.3)Охоплено до 600 дітей району, які отримують для себе нові професії.4)Завдяки прямому телевпливу мешканців району на представників влади вдасться вирішити важливі питання в короткі терміни.5)Відзняття від 100 до 150 відео репортажів і відеозвернень громадян з відео коментарями депутатів і представників влади. 6)Залучення прямої і непрямої реклами як джерела самофінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Проект не передбачає перешкод або ризиків.

Приклади (кейси) схожих рішень

Пілотний проект Дар ТВ стартував у 2014-15 рр в Дарницькому районі.
Геннадій Синцов -голова Дарницької адміністрації - відповідає народу!
https://www.youtube.com/watch?v=CHxAN15Hjm0
Спільна робота Дар тв з дітьми - проводимо алкорейди по Дарниці і виявляємо хто споює наших дітей
BILLA продає алкоголь нашим дітям. Впіймали на гарячому!
https://www.youtube.com/watch?v=TRINh0vNnwU

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".