Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Фестиваль історії та культури «Свято вулиці» Негативний висновок

Доданий
25.11.2016
Номер
221
Культура, туризм

Створення та проведення Фестивалю міської історії та культури «Свято вулиці», спрямованого на популяризацію історико-культурної спадщини вулиць історичного центру міста. Вулиця з пропонованого списку стає осередком культурного життя: проводяться тематичні екскурсії вулицею; читаються публічні лекції з історії, відбуваються культурні та мистецькі заходи, діють ярмарка та фудкорт.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
904 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Сергій
Сергій Савченко
Локалізація
Шевченківський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

вул. Володимирська (№№1-11), вул. Прорізна (№№1-27), вул. Городецького (№№1-17), вул. Сковороди (№№2-14), вул. Терещенківська (№№13-25)

Проблема

Наразі міські фестивалі відбуваються у двох основних напрямках: торгово-гастрономічному (розпродажі та вулична їжа) та розважально-музичному (концерти тощо). Відсутність масштабного цікавого дійства, присвяченого вивченню міської самобутності та культурної спадщини поглиблює прірву історичної байдужості населення. Пропонований захід дозволить у оригінальній формі познайомити киян та гостей з минувшиною та сьогоденням вулиць та районів; сприятиме попиту на екскурсії; підвищить рівень культури.

Мета проекту

Популяризація історії міста, екскурсій Киевом та формування стійкого інтересу містян до історико-культурної спадщини; об'єднання у форматі одноденного фестивалю музичного, театрального, кіно та фотомистецтва, тематичної ярмарки майстрів, історичної реконструкції, майстер-класів тощо; створення унікальної туристичної атракції, яка стане прикладом для інших міст України зі значним історичним потенціалом.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проведення Фестивалю за тематикою визначеної вулиці (вул. Володимирська – формат «Давній Київ»; вул. Сковороди – формат «Козацький Київ» тощо); залучення гідів та краєзнавців до створення екскурсійного та лекційного наповнення свята (безкоштовні екскурсії, лекції з певої проблематики); ствоерння тематичних виставок («Вулиця сто років тому і зараз»), мистецьких заходів та ярмарки у рамках тематики свята; залучення кухарів та продавців вуличної їжі.

Для кого цей проект

Для містян, гостей з інших міст України, близького і далекого зарубіжжя.

План заходів з реалізації проекту

Обрання переліку вулиць та тематики проведення Фестивалю; створення сценарію: перелік авторських екскурсій та лекцій, історичні реконструкції, виступи виконавців, демонстрація тематичних фото та відео; створення засобів наочності – плакатів, стендів, інформаційних дошок з історією вулиці; обрання декоративної складової згідно затвердженого сценарію; створення плану інформаційної кампанії; визначення учасників ярмаркової та гастрономічної складової; підтримка та подальша популяризація Фестивалю.

Ключові показники оцінки результату проекту

Щонайменше 300 тис. відвідувань фестивалю містянами; створення унікальної туристичної атракції для гостей міста; можливість отримання доходів, які в подальшому стають основою проведення наступних фестивалів; заохочення киян у цікавій та оригінальній формі до вивчення та систематизації існуючих знань щодо історії Києва; сприяння росту туристичної привабливості столиці України.

Приклади (кейси) схожих рішень

Існуючі подібні фестивалі та свята у різних містах світу.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".