Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Встановлення шлагбаум для безпеки мешканців двору Негативний висновок

Доданий
28.11.2016
Номер
229
Безпека

Пропонуємо встановити шлагбаум в спільному дворі трьох будиннків (В.Васильківська 136, Горького 169, В.Васильківська 134) з вул. Горького. Наразі цей двір є наскрізно проїзним і небезпечним для мешканців. Заїзд у двір з вулиці В.Васильківська залишити вільним.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
42 606 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Двір біля площі Либідська

Проблема

Даний двір є небезпечним для дітей, людей похолого віку та інших мешканців в зв*язку з тим, що використовується транзитними автомобілями, як додаткова автомобільна траса. На в*їзді в двір стоять знаки заборони проїзду, але вони массово ігноруються, скорість автомобілів не знижується, іноді це призводить до аварій. (дод. Фото)

Мета проекту

Забеспечити безпеку мешканців двору та унеможливити використання двору, як допоміжну трасу, для транзитних автомобілів.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Встановити шлагбаум з вулиці Антоновича але залишити безперешкодним підїзд до будівель автомобілів швидкої допомоги, поліції, атомобілів МЧС з боку вулиці Велика Васильківська а виїзд на вулицю Антоновича зробити можливим тільки для мешканців двору (встановити шлагбаум з GSM модулем). Також встановлення шлагбаума зменьшить кількість атомобілів, що несанкціоновано звозить сміття у наш двір.

Для кого цей проект

Для мешканців будинків вул. Велика Васильківська 136, 134 та Антоновича 169 гостей цього двору (будинки комунальної власності).

План заходів з реалізації проекту

1. розробка пректно-кошторисної документації
2. будівельно-монтажні роботи зі встановлення шлагбауму
3. електромонтажні роботи з встановлення GSM модуля

Ключові показники оцінки результату проекту

Зменьшення кількості небезпечних ситуацій в дворі, підвищити безпеку дітей в дворі та людей похилого віку, збереження асфальтного покриття двору, що не розрахований на високий трафік авто.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Встановлення шлагбауму не потребує додаткових погоджень з органами влади, поліції, МЧС в даному випадку, оскільки підїзд до будівель залишається вільним з вулиці В.Васильківська.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".