Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сцена-платформа біля озера Жандарка Негативний висновок

Доданий
28.11.2016
Номер
236
Екологія

Створення сцени-платформи для дозвілля місцевих жителів та проведення культурний заходів на березі озера Жандарка біля метро Позняки

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
49 718 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Анна
Анна Потаніна
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Дарницький

Проблема

На Позняках досі лишаються чудові озера такі як Жандарка, які не мають необхідного догляду та блогоустрою. Також варто зазначити, що в молодому спальному районі проживає багато сімей з маленькими дітьми, креативної молоді та локальних підприємців, які потребують громадського простіру для дозвілля, комуніікації та культурного розвитку

Мета проекту

Метою проекту є створення сцени-платформи на березі озера Жандарки на Позняках. Окрім проведення різних заходів, таких як: фестивалі добросусідських відосин, кінопокази, творчі вечори, лекції тощо, може вдало стати місцем дозвілля широкого кола людей. Матеріали та конструкція споруди забезпечать їй довгий період експлуатації та захист від атмосферного впливу.
Екологічність та стилістика платформи зробить її поєднувальною ланкою між природою та містом.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

За рахунок цієї сцени - платорми буде створений громадський простір, який буде забезпечувати потреби місцевого населення у культурному відпочинку, самовираженні, об'єднанні та комінікації. Простота виконання дає можливість розширювати та удосконалювати платформу у майбутньому, в залежності від потреби суспільства.
Споруда не потребує великих вкладень капіталу та довгострокового виготовлення, що вказує на майбутню популярність таких місць, як це.

Для кого цей проект

Місцеві жителі району Позняки, користувачі території (можуть не жити в данному районі, але відвідуватимуть заходи), іннуючі локальні ініціативи, творчі об'єднання, представники культурних та освітніх закладів (місцеві школи та бібліотеки)

План заходів з реалізації проекту

1) Розчищення території
2) Закупка матеріалів
3) Спорудження конструкції
4) Проведення заходів

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні (створення дружньої атмосфери між жителями через формування нових локальних знайомств, обєднання у громади, популяризація здорового способу життя шляхом поліпшення рекреаційної інфраструктури)
Економічні (локальне обєднання громадян сприяє децентралізації міста та розвитку місцевого підприємництва, що знизить рівень безробіття)
Екологічні (облаштування території навколо озера, збереження природних ресурсів міста)

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні. Проект створений з урахуванням плану по благоустрою району (РОЗЧИСТКА, БЛАГОУСТРІЙ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ВОДОЙМ (№94 та "129) У 2-му мкрн Ж/М ПОЗНЯКИ (озеро ЖАНДАРКА))

Приклади (кейси) схожих рішень

- Сцена в парку "Наталка" (Оболонь) (https://www.facebook.com/parknatalka/)
- Проект Пилорами "Хащі" на вул. Петрівській (https://www.facebook.com/pylorama.wood)
- Самосад (Поділ) (https://www.facebook.com/samosad.podil/)

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".