Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Розробка прогнозування запальногo процесу на гострий некротичний панкреатит. Брав участь

Доданий
28.11.2016
Номер
240
Охорона здоров'я

В результаті проведених досліджень планується визначити перелік інформативних лабораторних тестів, які у сукупності складуть спосіб характеристики та прогнозування перебігу гострого некротичного панкреатиту, необхідний для вибору адекватної стратегії лікування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
579 237 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ірина
Ірина Веклич
Локалізація
Деснянський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

місто Київ, Деснянський р-он

Проблема

Розроблений спосіб лабораторного дослідження дозволить проводити підбір імуномодулятора та інших компонентів консервативного лікування для кожного окремо взятого пацієнта (персоніфіковане лікування). Вибір адекватної персоніфікованої стратегії лікування дозволить підвищити терапевтичну ефективність та знизити смертність й інвалідизації у зворих на ГНП.

Мета проекту

Розробити спосіб прогнозування запального процесу при гострому некротичному панкреатиті.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

ГНП посідає третє місце за частотою серед групи гострих хірургічних захворювань органів черевної порожнини. Захворюваність на ГНП за останні 20 років зросла удвічі. Актуальність проблеми ГНП зумовлена високим рівнем післяопераційної летальності та інвалідізації. Питання високоінформативної діагностики, вирогідного прогнозування перебігу ускладнень ГНП є одним з найскладніших питань, виршення яких необхідне для вибору адекватної стратегії лікування.

Для кого цей проект

Для лікування хворих на гнійно некротичний панкреатит в м. Києві

План заходів з реалізації проекту

Закупівля. Встановлення обладнання. Налаштування.

Ключові показники оцінки результату проекту

Рівень охоплення хворих. Підвищення терапевтичної ефективності, зниження смертності та інвалідізації хворих на гнійно некротичний панкреатит.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Своєчасного фінансування.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".