Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

City Solar Park Брав участь

Доданий
29.11.2016
Номер
260
IT (інформаційні технології)

City Solar Park - це об'єкт для відпочинку нового формату: вільна Wi-Fi зона, 6 USB-роз'ємів для зарядки гаджетів, лавка для відпочинку, "тривожна кнопка безпеки", відеоспостереження та освітлення вулиці вночі на базі єдиного "Сонячного дерева".

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
477 045 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ярослава
Ярослава Тхоревська
Локалізація
Деснянський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Вигурівщина-Троєщина

Проблема

Багато хто зіштовхнувся з проблемою, коли потрібно зробити терміновий дзвінок чи сфотографувати вражаючий об'єкт, а в тебе розряджений гаджет. У Києві є не так багато місць, де людина може перепочити, зарядити гаджет та скористатись вільним доступом до мережі інтернет безкоштовно, тим паче у парку. Також на базі конструкції передбачається встановитити «тривожну кнопку», натиснувши яку кожен зможе викликати на допомогу поліцію чи охорону.

Мета проекту

Зробити Київ більш комфортним, безпечним, екологічним та модернізованим містом.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення потужного та повністю енергетично автономного «дерева», автономність якого забезпечується сонячними панелями загальною потужністю 450 Вт. У «сонячному дереві» передбачається встановити шість USB- роз'ємів для зарядки смартфонів чи інших гаджетів. Об'єкт надає безкоштовний доступ до мережі інтернет за допомогою технології WI-FI, наділений тривожною кнопкою та має відеоспостереження для безпеки громадян.

Для кого цей проект

Громада міста Києва, гості столиці.

План заходів з реалізації проекту

1. Розробка проектної та дозвільної документації
2. Встановлення об'єкту

Ключові показники оцінки результату проекту

«Дерево» є повністю автономним у енергозабезпеченні, підвищує рівень безпеки громадян та є цікавим рішенням благоустрою міського простору.

Приклади (кейси) схожих рішень

http://traveller24.news24.com/Explore/Smart-palm-trees-in-Dubai-use-solar-energy-to-provide-free-Wi-Fi-and-charge-your-phone-20150720

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".