Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Універсальний спортивний майданчик школи № 138, по вул. Січових стрільців 27 Брав участь

Доданий
30.11.2016
Номер
271
Спорт

Універсальний спортивний майданчик школи № 138, по вул. Січових стрільців 27

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
400 727 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Володимир
Володимир Поплавський
Локалізація
Шевченківський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

вулиця Січових Стрільців 27, школа 138

Проблема

У школи № 138 відсутній стадіон або майданчик для занять учнів спортом і фізичною культурою на вулиці. А також недостатньо приміщень для занять фізичною культурою в межах шкільної програми.

Мета проекту

Створити для учнів школи і мешканців мікрорайону доступний спортивний майданчик для занять різними видами спорту і забезпечення учнів школи необхідними спортивними спорудами для виконання вимог шкільної програми.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Справа від фасадної будівлі школи є заасфальтований майданчик 28м х 15м, на якому з учнями школи проводяться уроки з фізичної культури і прогулянки. Не облаштованість території не відповідає вимогам безпеки для учнів під час занять. Пропонується створити на цій площі універсальний спортивний майданчик для проведення уроків фізкультури і занять з баскетболу, футболу, волейболу для учнів і мешканців мікрорайону.

Для кого цей проект

Перш за все для молоді, якій умови сучасного життя нав’язливо пропонують легкодоступні форми дозвілля – комп"ютерні ігри, пиво, цигарки. Друга мета цього проекту – зробити фізкультуру і спорт привабливими і легкодоступними для всіх верств населення.

План заходів з реалізації проекту

1. Відкриття фінансування проекту – до 28 лютого 2017 р. 2 . Розробка паспорту об’єкту, проведення тендерів і підписання угод - до 10 березня 2017 р. 3. Підготовчі і основні роботи - до 10 квітня 2017 р.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Соціальний - легкодоступність і привабливість спорту – ознака цивілізованого суспільства. Покращення міського середовища мікрорайону. 2. Медичний – як що не заохочувати молодь до занять спортом, нове покоління буде мати всі ознаки фізично хворої нації з діагнозами гіподинамія і Інтернет-залежність.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність підтримки міської і місцевої влади. Адміністративна зарегульованість бюджетного фінансування.

Приклади (кейси) схожих рішень

Спортивний майданчик ліцею 100 «Поділ» - ввід в експлуатацію – червень 2015 р. Волейболний майданчик на Оболонській набережній – ввід в експлуатацію 2012 р

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".