Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів Реалізований

Доданий
30.11.2016
Номер
274
Дороги, транспорт

Ідея проекту полягає у тому, що коли людина підходить до пішохідного переходу, спрацьовує датчик руху, який кріпиться на стовп. Цей датчик посилає сигнал лампочкам на дорожньому знаку та ліхтарям над переходом, після чого вони спалахують. Ліхтарі освітлюють пішохідний перехід під час того, поки пішохід переходить дорогу. Вимикаються тільки тоді, коли пішохід перейшов дорогу і пішов з бровки.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
997 533 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Локалізація
Деснянський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Всі райони міста Києва

Проблема

За статистикою 431 ДТП відбувається з формулюванням: "наїзд на пішохода". Більше половини цієї цифри саме через погане освітлення пішохідних переходів, внаслідок чого водії не бачать пішоходів вчасно

Мета проекту

Основним результатом, що очікується за наслідками реалізації проекту є оснащення не освітлюємих пішохідних переходів системою освітлення, що включаються за допомогою датчиків руху, який працює на сонячних батареях. Тим самим знизити випадки постраждалих пішоходів та порушень водіїв автівок.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Коли людина підходить до пішохідного переходу(ПП) спрацьовує датчик руху(ДР),який кріпиться на стовп.ДР посилає сигнал лампочокам на дорожньому знаку та ліхтарям над переходом,після чого вони спалахують.Вимикаються тільки коли пішохід перейшов дорогу і пішов з бровки.Передбачається оснащення резервною системою-в разі не справності ДР, пішохід може самостійно увімкнути освітлення.На виділені кошти можна облаштувати приблизно по три ПП,у кожному районі міста Києва.

Для кого цей проект

Люди різного віку, гості міста. Пішоходи та водії автівок.

План заходів з реалізації проекту

Розробка та тестування проекту, встановлення обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зменшення нещастних випадків на пішохідних переходах, економія ресурсів електроенергії.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".