Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпечний двір та будинок на Оболоні Брав участь

Доданий
30.11.2016
Номер
282
Безпека

У Києві значно зріс рівень злочинності, лише за останні кілька місяців у нашому будинку вкрали декілька авто, незважаючи на охорону в паркінгу. Майже кожної ночі в нашому будинку пошкоджують машини, все частіше трапляються випадки хуліганства та крадіжок у під’їздах. Через відсутність дорожньої розмітки, рух та паркування автомобілів відбувається хаотично, часто й аварійні ситуації.

Бюджет
713 528 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Артем
Артем Святненко
Район
Оболонський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Оболонь

Проблема

В Києві зріс рівень злочинності, в нашому будинку вкрали декілька авто, навіть у охоронюваному паркінгу. Майже кожну ніч в нашому будинку б’ють авто, почастішали випадки хуліганства та крадіжок у під’їздах. Так в нашому будинку проживає більш ніж 1500 чоловік, майже третина цих людей має авто. Із-за відсутності дорожньої розмітки, авто пересуваються та паркуються у хаотичному порядку, що призводить до аварійних ситуацій і заторів у дворі.

Мета проекту

Розробити унікальний проект безпечного двору та будинку на Оболоні, який охоплював бивстановлення камер відеоспостереження по всьому периметру будинку для забезпеченняцілодобовоговідеонагляду із залученням охоронних компаній. Також цим проектом передбачено розширення проїжджої частини між корпусами 5 та 6; нанесення дорожньої розмітки, щодасть змогу власникам авто зручно паркуватися; встановлення дорожніх знаків задля уникнення заторів та аварійних ситуацій у дворі.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проект складається з двух різних проектів: безпека та дорожній рух. 1) встановлення по всьому периметру будинку камер для відеостеження, забезпечення цілодобового відеонагляду силами охоронних компаній 2) розширення проїзної частини між корпусами, це дозволить збільшити кількість паркомісць у дворі. нанесення дорожньої розмітки, це дозволить власникам авто зручно паркуватися. встановлення дорожніх знаків, це дозволить уникнути заторів та аварійних ситуацій у дворі.

Для кого цей проект

для всіх співмешканців нашого будинку, більш ніж 1500 чоловік.

План заходів з реалізації проекту

1) Розширити проїзну частину дороги; нанести дорожню розмітку, пронумерувати паркомісця, вказати напрямки руху транспорту; встановити дорожні знаки.
2) Розробити проект; закупити обладнання; монтувати камери нагляду через систему комунікацій провайдера у будинку (який попередньо дав згоду на використання його систем); влаштувати на території будинку, один пункт, де буде вестися цілодобовий відео нагляд, та запис камер відстеження, силами охоронних компаній.

Ключові показники оцінки результату проекту

Відсутність злочинів та правопорушень у дворі та будинку. Збільшення паркомісць у дворі, зменшення аварійних ситуацій у дворі, відсутність заторів у дворі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Прибирання авто з двору будинку на період проведення ремонтних робіт та нанесення дорожньої розмітки.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".