Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий майданчик у дворі будинку на Оболоні Брав участь

Доданий
30.11.2016
Номер
290
Соціальний захист

В нашому будинку проживає більш ніж 1500 чоловік, майже половина з них діти. В центрі будинку, в нас є дитячий майданчик, якому більш ніж 10 років, він знаходиться в дуже жахливому стані. Деякі елементи майданчика травматичні для дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
808 880 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Артем
Артем Святненко
Локалізація
Оболонський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Оболонь

Проблема

В центрі нашого будинку, є дитячий майданчик, якому більш ніж 10 років, він знаходиться в дуже жахливому стані. Деякі елементи майданчика травматичні та небезпечні для дітей. Майданчик не має безпечного покриття, а засипаний піском, це не зручно для гри дітей. Літом на майданчику дуже спекотно, він не має закритих елементів, щоб діти мали змогу сховатися від сонця. Також майданчик не має елементів для різних вікових категорій дітей та місць для комфортного перебування батьків.

Мета проекту

Зробити красивий, зручний та безпечний дитячий майданчик у центрі подвір’я нашого будинку, який буде розрахований на різні вікові групи дітей. Він матиме безпечне покриття та закриті елементи, що дасть змогу комфортного та безпечного відпочинку в будь-яку погоду. Майданчик матиме також місця відпочинку для батьків.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Зробити зручний та безпечний дитячий майданчик, розрахований на різні вікові категорії дітей. Він матиме безпечне покриття та закриті елементи, що позволить дітям на ньому знаходиться, незважаючи на погодні умови. Майданчик матиме також місця відпочинку для батьків.

Для кого цей проект

діти від 0 до 10 років та їх батьків. Всього приблизно 1500 осіб.

План заходів з реалізації проекту

Демонтувати старий дитячий майданчик. Покласти поліуританове покриття на площу майданчика 314 кв.м. Монтувати обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

збільшиться кількість дітей на дитячому майданчику, зменшаться травми дітей, які перебувають на дитячому майданчику.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".