Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Фітнес парк "Озеро Лебедине" Реалізований

Доданий
30.11.2016
Номер
291
Екологія

Створення фітнес парку «Озеро Лебедине» . Збільшення кількості місць відпочинку на природі у Дарницькому районі, збереження прибережної території озера від незаконної та хаотичної забудови, створення спортивного майданчику для заняття спортом на відкритому повітрі, обладнання бігової доріжки навколо озера, обладння дитячого майданчику.

Лідер проекту
Бюджет
958 489 грн
Розрахунок бюджету
Район
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Харківський масив

Проблема

Даний проект допоможе збільшити кількість зон для відпочинку, оскільки Дарницький район вже є перенаселеним. Територія озера занедбана та потерпає від побутового та будівельного сміття, яке ніхто не прибирає. У районі бракує місць для занять спортом на відкритому повітрі, бракує місць для вигулу собак.

Мета проекту

Збереження водойми від засмічення, створення рекраційної зони з дитячим майданчиком, встановити спортивний майданчик з тренажерами, обладнати простір для групових занять спортом або проведення розважальних заходів, обладнати майданчик для вигулу собак.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування парку з візульно розділеними територіями для відпочинку з родиною, зайняття спортом, прогулянок з тваринами (майданчик для вигулу собак). Таким чином реалізація проекту допоможе вирішити нагальні потреби мешканців мікрорайону.

Для кого цей проект

Цей проект для мешканців Дарницького району та його гостей. Він створений для людей різного віку,так як є зони відпочинку для дорослих і дітей,для зайняття спортом, для вигулу собак. У парку можна як відпочивати,так і проводити тематичні заходи за ініціативою мешканців району.

План заходів з реалізації проекту

Вивіз сміття,підготовка ділянки під функціональні майданчики, укладання асфальтного покриття, мощення доріжок, монаж дерев'яних лавок, будівництво дитячого майданчику, обладнання спортивного майданчику,встановлення освітлення, благоустрій і озеленення території, посадка садженців у потрібний для цього час, встановлення смітників.

Ключові показники оцінки результату проекту

зменшення забруднення озера;
підвищення мотивації до здорового способу життя;
збільшення кількості людей, що займаються фізичною культурою;
посилення імунітету до хвороб, і як наслідок зменшення витрат на ліки;
покращення здоров’я населення;
подовження триватості життя;
збільшення працездатного віку населення;
збільшення місць для прогулянок;

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Приклади (кейси) схожих рішень

Гідропарк, кейс "Залізний район"

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".