Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Кіномузей-сквер «25» ім. Івана Кавалерідзе Негативний висновок

Доданий
01.12.2016
Номер
292
Культура, туризм

Затишна зелена зона з мультимедійним музеєм. Сучасні технології та липові дерева розповідають про українських митців у світовому кіно. Кожне дерево окрема постать та подія. За QR кодом першого дерева розповідь віртуального гіда про видатного режисера Івана Кавалерідзе, ім’ям якого названа вулиця. Інформація мистецько-ландшафтного проекту доступна різними мовами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
986 600 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юрій
Юрій Майдан
Локалізація
Подільський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

ЖК "Ліпінка", Виноградар, Подільский район

Проблема

Уявлення про р-н Виноградар: жодної принади та молодики "спортивної зовнішності" з насінням.
Запропонована ділянка є пустирем між ЖК Ліпінка, Крістер Град, Варшавський, Новомостицький. Стандартна забудова створює черговий бетонний лабіринт без пізнаваного обличчя та "родзинки". Центр міста далі концентрує культурні проекти, а райони як Виноградар залишаться культурним гетто.
Мешкаю в буд. №1 по вул. Кавалерідзе. Щодня бачу пустир, що може стати черговим супермаркетом у радіусі 100м.

Мета проекту

Створення інноваційного кіно музею -скверу до 130-ї річниці з дня народження видатного режисера Івана Кавалерідзе, який стане сучасною туристичною принадою міста, візитівкою Виноградаря, місцем пізнавального дозвілля жителів району та міста.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проект розкриває досягнення Кавалерідзе та інших митців у світове кіно. За кожним деревом закріплений QR код з відео-розповіддю віртуального зіркового гіда. Революційні погляди Кавалерідзе підкреслить настінний мурал. Вулиця перестане мати лише назву - вулиця матиме зміст.
Проект демонструє здатність спальних районів приваблювати культурними та інноваційними проектами.
Вивчено містобудівну документацію , з’ясовано функціонал ділянки, є підтримка мешканців та керівництва музею Кавалерідзе.

Для кого цей проект

Окрім 150 000 населення масиву, гостями будуть жителі інших районів, яким цікаве знайомство з новим форматом дозвілля. Зважаючи на плани по відкриттю нових станцій метро на Виноградарі, доступ до Кіномузей-сквер «25»у буде значно полегшено.
Відомі українські кіномитці привертатимуть увагу до Проекту, публікуючи інформацію про відвідування у соціальних мережах та приймаючи участь у посадці нових дерев після чергових досягнень українців у кіно.

План заходів з реалізації проекту

1 місяць: отримання дозволу розпорядника земельної ділянки;
2-3й місяць: підготовка технічної документації із землеустрою,фінальне погодження концепції (план озелення, технічного оснащення, ескіз муралу);
5-6й місяць: Технічна підготовка мультимедійного гіда, благоустрій ділянки та озеленення,
технічне оснащення (освітлення, відеоспостереження, організація роботи точки доступу wifi);
7 місяць: церемонія відкриття.

Ключові показники оцінки результату проекту

• Перша зелена зона в безпосередній близькості 50 тис. майбутніх мешканців новобудов: ЖК Ліпінка, Крістер Град, Новомостицький, Варшавський;
• Поява у ЗМІ (сюжетів на телеканалах: zik, espresso tv, ТРК Київ, інтернет- порталах Києва) та соціальних медіа позитивних згадок (близько 200) про житловий масив Виноградар в контексті відкриття нового формату Кіномузею-скверу
• Висаджено 60 дерев
• Встановлено скульптуру за проектом І. Кавалерідзе
• Встановлено 3 лавочки та 4 урни для сміття

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можливий необгрунтований супротив розпорядника ділянки Агрокомбінату "Пуща Водиця"

Приклади (кейси) схожих рішень

https://www.youtube.com/watch?v=7OCyfV_k2_g

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".