Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

МОДЕРНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ Брав участь

Доданий
01.12.2016
Номер
302
Освіта

Реалізація проекту надасть можливість забезпечити модернізацію й осучаснення умов праці педагогів і навчання вихованців творчих об’єднань позашкільного навчального закладу. Відповідно до компетентнісного підходу можна стверджувати, що педагог повинен здійснювати свою професійну діяльність та самореалізовуватися в умовах, які відповідають вимогам часу і технічним можливостям ХХІ століття.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
999 587 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ірина
Ірина Мосякова
Локалізація
Шевченківський

Опис

Проблема

Предметом створення проекту стали нагальні проблеми фінансування позашкільної освіти та пошук шляхів їх вирішення. Позашкільна освіта є постійно триваючим процесом розвитку власних творчих здібностей дітьми та молоддю та засвоєння ними соціально значущого досвіду. Підтримання якості освіти на найвищому рівні вимагає відповідного фінансування, що є доволі актуальним в умовах обмеженості фінансових ресурсів з боку держави.

Мета проекту

Мета проекту – забезпечити подолання нерівності у фінансуванні різних складових системи освіти України шляхом залучення додаткових коштів. Адже останні десять років бюджет освітньої галузі був бюджетом існування, а не розвитку, незважаючи на те, що якісна освіта, належні умови праці педагогів неможливі без відповідного фінансування. Залучення позабюджетних джерел фінансування сприятиме забезпеченню ефективного функціонування та подальшого розвитку позашкільного навчального закладу.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Виділення коштів на зміцнення матеріально-технічної бази позашкільного навчального закладу відповідно до наданого кошторису.

Для кого цей проект

Суб’єкти освітнього простору (педагогічні працівники, вихованці, учні, слухачі творчих об’єднань) позашкільного навчального закладу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ефективне функціонування та подальший розвиток одного з найбільших позашкільних навчальних закладів України, який:
• має статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня;
• має 80-річний досвід реалізації позашкільної освіти;
• має в своєму складі один з найвідоміших дитячих творчих колективів з 30-річною історією;
• намагається в своїй діяльності відповідати вимогам часу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Не існує

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".