• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд
  Розгляд
 • Голосування
  Голосування
 • Визначення переможців
  Визначення переможців
 • Реалiзацiя
  Реалiзацiя

Щодо безбар’єрного доступу незрячих до бібліотеки Островського Брав участь

Доданий
02.12.2016
Номер
308
Соціальний захист

За адресою Печерський узвіз,5 знаходиться унікальна бібліотека для сліпих ім. М.Островського. Люди з вадами зору, через необлаштованість доступу до об’єкту, часто не в змозі самостійно добратися для спеціалізованої бібліотеки. Проект передбачає облаштування тактильно-направляючої доріжки від Метро Кловська до Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М.Островського.

Автор проекту
Денис
Денис Альошин
Бюджет
307 200 грн.
Розрахунок бюджету
Район
Печерський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Печерський узвіз

Проблема

За адресою Печерський узвіз,5 знаходиться унікальна бібліотека для сліпих ім. М.Островського. Люди з вадами зору, через необлаштованість доступу до об’єкту, часто не в змозі самостійно добратися для спеціалізованої бібліотеки.

Мета проекту

Проект передбачає облаштування тактильно-направляючої доріжки для людей з обмеженими можливостями зору, та полегшення маршруту для незрячих киян від Метро Кловська до Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М.Островського.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування ділянки від метро Кловська до Печерського узвозу,5, де розташована бібліотека для сліпих ім. М.Островського, тактильно-направляючою доріжкою, значно покращить доступність незрячих людей до бібліотеки, а для Києва буде першим кроком до європейських стандартів безбар’єрності.

Для кого цей проект

люди з вадами зору, незрячі кияни

Приклади (кейси) схожих рішень

Облаштування тротуарів міста тактильно-направляючою доріжкою є звичайною практикою країн Євросоюзу.

Фотографії