Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Феєрія дитячих талантів столиці» Негативний висновок

Доданий
02.12.2016
Номер
310
Культура, туризм

Проект для розкриття творчих здібностей талановитих дітей та молоді різних вікових категорій з різних видів мистецтв, а саме: «Вокал», «Хореографія», «Оригінальний жанр», «Театральне мистецтво». Участь у проекті прийматиме талановита молодь з Києва. Усіх бажаючих гостинно зустріне головна сцена країни Національного палацу мистецтв «Україна».

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
990 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ірина
Ірина Днєпрова
Локалізація
Шевченківський

Опис

Проблема

Створення умов для формування національної свідомості, духовної єдності поколінь, високої мовної культури, розвитку творчої особистості, виховання почуття патріотизму

Мета проекту

Започаткувати мистецький фестиваль–конкурс для талановитих дітей Києва. Популяризувати українську культуру, підтримувати розвиток дитячої творчості, виявляти та підтримувати обдаровану київську молодь

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проведення фестивалю дає можливість талановитим дітям та колективам продемонструвати свої творчі здібності на головній сцені країни Національному палацу мистецтв «Україна». Кожна талановита дитина має мрію вийти на головну сцену України.

Для кого цей проект

Даний проект розрахований на дітей 4- 18 років, батьків, педагогів, та глядачів дітей пільгових категорій міста Києва

План заходів з реалізації проекту

Оренда приміщення НПМ «Україна», Оренда світлового обладнання.
Оренда звукової апаратури, Оренда світлодіодного екрану.
Рекламна кампанія щодо організації фестивалю, Підготовка поліграфічної продукції та подарункових комплектів для учасників.
Проведення відбіркового етапу, Проведення полу фіналу, Проведення Гранд-фіналу та гала–концерту

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальний результат: - розкриття творчого потенціалу дітей та молоді Києва, відкриття нових талантів, популяризація української мови, пісні та національної культури.
Економічний результат – зменшення фінансових витрат для батьків молоді міста Києва за рахунок безкоштовної участі у фестивалі

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".