Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відновлення дитячого майданчика на території дитячого садка 305 Брав участь

Доданий
02.12.2016
Номер
317
Спорт

В мікрорайоні Чапаєвка,на території садочка 305, знаходиться дитячий майданчик в занедбаному стані,ігрове та спортивне обладнання,застаріле технічно і морально,з часом деякі конструкції стали травмонебезпечні.Але для дітей дитячий майданчик-це не тільки місце реалізації фізичних потреб,це ще місце духовного і інтелектуального контакту,де через ігри відбувається процес пізнання навколишнього світу.

Бюджет
419 028 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Оксана
Оксана Гладська
Район
Голосіївський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Мікрорайон Чапаєвка

Проблема

Спортивний майданчик не має належного обладнання для занять спортом та загартуванням.Ігровий майданчик має небезпечні гірки,гойдалки-радянських часів,та повна відсутність ігрових елементів,які так необхідні для збалансованого розвитку та безпечного дозвілля дітей.Потребує також заміна підлоги в павільйонах,дошки прогнили,мають вибоїни та ями,що робить перебування там небезпечним для дітей.

Мета проекту

Зробити сучасний дитячий майданчик,щоб діти проводили час на подвір"ї цікаво і безпечно.Мешканці нашого мікрорайону і не тільки,будуть надавати перевагу нашому зразковому садочку і мати гордість за Наш Садок!

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Навести лад на спортивному майданчику шляхом закупівлі спортивного комплексу,зі штучним покриття,для зменшення травматизації .Встановити сучасні ігрові будиночки,різні каруселі,гірки ті гойдалки -це зацікавить і заохочить дітей відвідувати дитячий садок.

Для кого цей проект

Майданчиками зможуть користуватися,тільки діти,які відвідують дитячий садок,в будні дні з 8 ранку до 19 вечора.

План заходів з реалізації проекту

Встановлення ігрових елементів,спортивного комплексу.Озелення шляхом кущових насаджень на ігровій зоні.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".